Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha nőként egyáltalán nem...

Baj ha nőként egyáltalán nem érdekel a divat? Szeretem a bő ruhákat, sötét színű és mintátlan dolgokat, hosszú szoknyát, poncsókat, és nem veszek gyakran ruhát.

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Baj
2020. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk ez miért lenne baj? Ez egyedül neked okozhat gondot. Ha meg nem érdekel, akkor miért kérdezed?
2020. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

A lelked is ugyanolyan sötét, mint a ruháid?

A ruha is egyfajta önkifejezés.

2020. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet mindenki egyforma. Ha te így érzed jól magad, akkor ez van.
2020. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehetsz valami kellemes látvány. Kb. mint egy halálmadár.
2020. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj. Nem kell mindenkinek ugyanúgy öltöznie. A lényeg, hogy passzoljon hozzád, legyen a ruházatod ápolt és tiszta. Szerintem jó is, hogy nem mindenki egyforma.

A sötét színektől meg senki sem lesz sötét lelkű meg halálmadár. Van, akinek ez áll jól. Meg az üzleti életben is sötét ruhákat hordanak, mégis jól néznek ki.

2020. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha ebben érzed jól magad, ápolt és tiszta a megjelenésed, akkor nem. A lényeg az, hogy te jól érezd magad benne, nem az, hogy mások mit látnak. Nem leszel halálmadár attól, hogy feketét hordasz :).


(21 vagyok, a ruháimat fele fekete, igaz testhezállóbbak mert én meg a bővebbekben nem érzem jól magam, de egyberészes ruhát alkalmakkor se nagyon akarok felvenni.)

2020. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyan nem hordok sok feketét de nem követem a divatot, sminkelni se sminkelek egyáltalán. Szerintem semmi baj nincs azzal ha van egy egyéni stílusod. A boltokban is 20 nadrágból vagy felsőböl 15 egyforma kb mert ez a divat és mindenki ugyan azt hordja... Az nem önkifejezés, az majmolás amikor már a 100. emberen látom az ugyan olyan cipőt/nadrágot /kabátot/táskát. Ez mitől önkifejezés? Mit akar kifejezni? Hogy megy a tömeg után? Végülis akkor sikerrel jár... Rám sokszor mondják, hogy milyen gagyi ruháim vannak meg stb. Én elhordom azt a farmer inget amit anyum vett 20 éve magának meg a ruhákat stb. Amik jó állapotban vannak. Színes, bohókás cuccok. Másnak ízléstelen mert nem a mai "letisztult" divat és "nude" színek.Mert az aztán nagyon izgalmas, hogy valaki felveszi a barna 50000 árnyalatát... De szerintem tojd le hogy ki mit mond. Öltözz úgy ahogy neked tetszik és ne foglalkozz mással.
2020. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd már el ezeket a társadalom által felállított szűk kereteket! Azt vegyél fel, amit akarsz és a többit szard le.
2020. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!