Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télire MAJD milyen ruhát...

Télire MAJD milyen ruhát vegyek fel acélbetétes bakancshoz? Mert nincs semmi normál cuccom. Azért nem csinálok, mert amit szeretnék azt muterom nem engedné h felvegyem (. -. - :S) punk rocker lány

Figyelt kérdés
vagy ha csinálnék hol vegyek hosszú ujjú vastag fekete, kapucnis pulcsit? olcsón.
2010. aug. 7. 18:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
9%

Hogy elfajult ez a világ ...egy lány acélbetétes bakancsot hord izléstelen... lassan már fecskegatyába szaladgálnak a csajok xD

14/L

2010. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
te se lehetsz vmi nagy ember ha nem láttál még punk lány betétes bakancsban, és nem az volt a kérdés h mi a véleményed a punk lányokról... -.- -.- -.- -.- -.- :D
2010. aug. 7. 19:04
 3/45 A kérdező kommentje:
*punk lányt
2010. aug. 7. 19:05
 4/45 anonim ***** válasza:
14%
láttam ..sajnos ..szerintem NAGYON GÁZ am ami a ruhát illetei csak egy szó:GYÁSZOLJ ... szval öltözz feketébe meglátod buknak rád a pasik xDDDD :D
2010. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

jó köszike bár már most is 'gyászolok':D vmi cucc mindig fekete rajtam :D

köszi

2010. aug. 7. 19:13
 6/45 anonim ***** válasza:
82%

Ha punk rocker vagy nem muszáj folyton feketébe nyomulni:) mehetnek a fekete+ valami csíkos, kockás, pöttyös cuccok is nyugodtan:) 14 éves lányka, te meg még kicsi vagy, butus, nem értesz az öltözködéshez, nehogy már te határozd meg, mit vehet fel más, meg mit nem. Azt, hogy gusztustalan-e szerinted, pedig senki nem kérdezte, tanulj meg olvasni, kérlek. Vagy a suliban is közbeszólsz óra közepén, ha eszedbe jut valami a témáról, ami mellesleg tökéletesen nem illik oda, és senki nem kérdezte a véleményed?:)


Kérdező: mint írtam, szerintem a mintás cuccok is jók, esetleg halálfejes (persze ne legyen túl emo beütése), de akár vehetsz textilfestéket is, és azzal mintázhatod kedvedre a pólóid...punk's not dead felirat v anarchy v vmi:) kb 4-600 ft. egy elég nagy tubus festék, amit ha rávasalsz, lehet mosni is, nem jön ki:) Mit szólnál hozzá, ha mondjuk láncokat, zipzárokat, fémcsatokat raknál a pulcsira? Nem nehéz őket felvarrni, de nagyon jól mutat:)

Más ruhák is érdekelnek, vagy csak pulcsi? Linkelek egy-kettőt mindjárt, ha megírod.

2010. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló! még írhatsz meg küldhetsz linkeket is! bármi érdekel! csak téli cucc legyen, és még tipeket ha tudnál adni... :D

köszi az utolsó választ

2010. aug. 7. 19:29
 8/45 A kérdező kommentje:

műbőr dzsekiből ilyet varázsolhatnék?


[link]


v vmi hasonlót. a halálfejet nem szeretem.

2010. aug. 7. 19:34
 9/45 anonim ***** válasza:
74%

1 tipp.

Bakancs még oke télre, de húzz hozzá dupla zoknit, viszont bőrkabátban ki fogsz fagyni. Vegyél egy fekete kabátot, ami vastag.

Elsőnek meg azt is mondhatnám, hogy már 14 évesen magassarkúban járkál, kivágott felsőkben. Hová fajul ez a világ ?

2010. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
51%

ha hasonló a szabása, akkor simán :) egy-két felvarró az egész, meg zipzár. Amúgy összegyűjtöttem egy halom linket erre bezáródott ez a f.shalmaz firefox.........


itt van 1-2 link, majd még keresgélek, de ez most felidegelt :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!