Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télire MAJD milyen ruhát...

Télire MAJD milyen ruhát vegyek fel acélbetétes bakancshoz? Mert nincs semmi normál cuccom. Azért nem csinálok, mert amit szeretnék azt muterom nem engedné h felvegyem (. -. - :S) punk rocker lány

Figyelt kérdés
vagy ha csinálnék hol vegyek hosszú ujjú vastag fekete, kapucnis pulcsit? olcsón.
2010. aug. 7. 18:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%

Egy 14 éves inkább hordjon kisebb magassarkút, balerinát, mint ocsmány acélbetétest.


14 évesen inkább sportcipőt viseltem, de akkor inkább a Converse meg a társai vagy balerinák, lapos csizmák stb. mint bakancs.....


Undorítóan néznek ki az ilyen lányok.


Megértem a tiltakozó anyukát. Az én lányom még kicsi, de biztos nem fogom neki engedni az ilyen borzalmakat.

2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%

22:40:

Klasszikusan az ilyen feltétlenül elfogadó szülők szoktak magányos nyugdíjas éveket "élvezni" mert a gyerekek szóba se állnak velük. Nem ku.rva mindegy neked, hogy mit hord a gyereked? Nem az a fontos hogy jól érezze magát a bőrében hanem hogy megfeleljen a te kispolgári normáidnak. Gratulálok, fa.sza értékrended van, neked érdemes gyereket vállani.

2010. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
14 éves csaj oszt, hogy hogy elfajult a világxD LOL
2010. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
100%
Nekem acélbetétesem is van meg magassarkúm is, na ehhöz mit szóltok xD hogy elfajult ez a világ, mi? :)
2010. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:

neki ez a stílusa.neked meg másmilyen.ő nem szólja le a tiedet akkor te mi a f@sznak szólod le az övét?

szerintem kínaiban tuti találsz.:) vagy nézelődj a leárazásokkor ősszel.:)

2010. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi aki normális választ adott!!! aki meg csak kritizálni tudja a másikat, annak bemásolom azt, amit a myvipemre a magamrólhoz írtam:


nagyon nem bírom ha egy embert a külseje alapján ítélnek meg. az, hogy vki hogyan öltözködik, nem befolyásolja a viselkedését, és attól mert vki más mint a discos hülyegyerekek (pl. punk, rocker, metálos, goth, stb...) attól még nem rosszabb ember, sőt, lehet hogy jobb! mert ő felvállalja magát, nem a divatot követi, ellent tud mondani a 'divatnak' nevzett majmoslással, stb... az ilyen emberek (már amelyik) nem nézik le a másikat azért, mert máshogy néz ki mint ők. nekem is van csomó ismerősöm akik popot hallgatnak, és még soha, de soha nem szóltam meg őket ezért. a többi 'disco patkánynak' is ezt kéne tenni. magukba nézni.


ez van az adatlamomban is. el lehet rajta gondolkozni. mi vagyunk a visszahúzódóak. nem a bu.zi emok meg discosok. a rappel mag a hip-hoppal még nem is sok bajom van, de ez a 2...

2010. aug. 11. 19:25
 27/45 A kérdező kommentje:
am mg kínaiban nagyon drága, ezért kérdeztem h hol lehet kapni olcsóóón pulcsit. aztán arra gondoltm rátenni felvarrót, v festeni ruhafestékkel
2010. aug. 11. 21:25
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

hali csajszi^^

tök jól teszed, hogy acélbetkóst hordasz :)

egyébként én goth vagyok, és eddig az összes ruhámat turkálóból és használtruhaboltokból vettem. igaz, sokáig kell keresgélni, de több helyen is szét kell nézni. például az angol turik teli vannak jó cuccokkal, de a kedvencem az ixem. vadonat új Martenst vettem egy tízessel olcsóbban, mint a márkaboltokban, és eredeti The Nightmare Before Christmas-ös felsőt is találtam már 400 Ft-ért.

14/L

2010. aug. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
okés körülnézek majd! :D
2010. aug. 12. 10:33
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

sztem akk is SZAR stílus

első voltam

2010. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!