Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Lasocki...

Mit gondoltok a Lasocki bakancsokról? Mennyire jók?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan, ez a fazon tetszik nagyon.

Még soha nem volt Lasocki márkájú cipőm, és érdekelne, hogy ha másnak volt, akkor neki mennyire vált be?


2017. okt. 16. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van három Lasocki cipőm is. Ebből egy bakancs. Igazából ezeken kívül is jópár cipőt hordok szóval nincsenek rendszeresen használva, de jól bírják. Azt viszont nem tudom mi lenne, ha sűrűn hordanám.
2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez jól néz ki, bár inkább sötétebb szinűt vennék.
2017. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem ott egy bőrcipőt, nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele. Tök hamar szétment, kitörte a lábam. De az egy vékonyabb félcipő volt, és visszaadták az árát. Nem tudom, h a bakancsok milyenek, de sztem az adott üzlet termékeinek minősége nem annyira jó. Elég sokan viszik vissza a cipőket, ahogy látom, hallom.
2017. okt. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!