Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindegyik műbőr hatású cucc...

Mindegyik műbőr hatású cucc ilyen gagyi? Nadrág, első használat után tönkrement, hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés

Vettem egy fekete nadrágot, turis, de teljesen újnak tűnt. Csak a hátsó zsebei és hátul a derék résznél van rajta műbőr, vagy ahhoz hasonló anyag. Ez ha valamihez kicsit is erősebben hozzá dörzsölödik, akkor szétmállik. A táskám a nadrág zsebéhez dörzsölődött és mire hazaértem, cafatokban mált le róla a fényes, fekete réteg. A két zsebét már leszedtem, a nadrág csinos amúgy, kár lenne kidobni, de most vehetek rá valamilyen anyagot, amiből új zsebeket és derékrészt varrok neki, persze ez a bőr vagy latex esetleg, ami illene hozzá, de már félek ettől az anyagtól. Látom pedig, hogy sokan hordanak mostanában olyan nadrágot, szoknyát, ami teljes eglszében ilyen műbőr szerű anyagból van. Nekik hogy nem málik szét?

Ha méteráru boltban veszek anyagot, az valószínű, hogy minőségi??


2020. okt. 5. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

nem a minősége az, illetve az is, de a kora... az összes műbőr elkezd hámlani, az eltérő mennyi idő után. méteráruk általában nem adnak el gagyit, bár menj olyan helyre, ami értelmesen néz ki és jók az értékelései.

(btw a valódi bőr nem hámlik, a latexet nem tudom, de annak se kéne szerintem)

2020. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájöttem erre, ezért soha nem veszek már műbőr dolgokat, mert kb 1-2x lehet őket felhúzni, és belefülled az ember ezekbe a cuccokba. Manapság, hogy menőbbnek hangozzék, gyakran hívják ezeket vegán bőrnek. Természetesen az nincsen részletezve, hogy mennyi kőolajat hazsnáltak fel ezekhez.
2020. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!