Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvesz még valaki harisnyatar...

WinR kérdése:

Felvesz még valaki harisnyatartót és hozzá való harisnyát mindennapi használatra? (44/N)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én szinte 100%-ban harisnyanadrágot hordok, de kaptam két új harisnyatartót, hozzá harisnyákat. Számomra viszont ezek teljesen idegen viseletek, mintha teljesen kimentek volna a divatból. Ez érdekelne.

2020. okt. 7. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Hordok ilyet
Nem hordok ilyet
Nem is tudom mi ez
Régen hordtam, de már nem
30 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Néha szoktam, párom miatt ő nagyon szereti ha harisnyatartó is van rajtam. Egyébként ha kell akkor csak combfixet hordok szoknyával munkába, harisnya tartó van hogy átlátszódna szoknyán. 25L
2020. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos ma már nem tudnak nőnek öltözni a nők így ritkaságba megy..
2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
70-80 évvel ezelőtt természetes volt, hogy a nők harisnyatartót hordanak, ma már inkább erotikus fehérnemű részeként tekint rá mindenki szerintem.
2020. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a mecarássága miatt már hordják a nők. Tényleg csak az ágyba. Bár én még ott sem találkoztam vele...
2020. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Ja, kimaradt egy 'nem'. :)
2020. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Fehérnemű boltban dolgozom. Olyan combfixet amihez kell harisnyatartó, illetve harisnyatartót inkább erotikus céllal randira stb. Visznek. Hétköznapra inkább az a fajta combfix aminek a teteje szilikoncsíkos és nem csúszik le magától (nem kell hozzá külön harisnyatartó) vagy esetleg combfix hatású harisnyanadrágot szoktak vinni de ez sem annyira jellemző.
2020. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Harisnyanadrágot szoktam.
2020. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Csak szexhez, mert nagyon macerás és kényelmetlen. Nagyanyám még hordta, de ő is hamar átállt a harisnyanadrágra.
2020. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Hétköznapra nem hordok, mert ahogy már írták macerás, és a szűk szoknyán átüt a vonala. Szexhez igen!
2020. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%

9!

Szexhez minek? Könnyebben mész el tőle?

2020. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!