Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék férfi kabátot,...

Hol vehetnék férfi kabátot, ha a plázákban már szinte minden boltot végigjártam?

Figyelt kérdés

Már jó sok boltban jártam, de sehol sem találtam nekem valót. Hol kereshetnék még? Már jó pár éve ugyanazt hordom, mert sosem találtam jobbat helyette, de már tényleg le kéne cserélnem.


Csak ha körbenézek, akkor vagy azt a stílust látom, ami minden második emberen van, vagy a túl feminim irányzatot, vagy a túl hipster irányzatot, stb.

Vagy csak például az olyan egyszerű, egyszínű széldzsekiket, amik sajnos nem állnak jól rajtam.


Szóval röviden: Hol keressek kabátot, ha a plázákban már 2-3 éve nem találtam hozzám illőt?


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. okt. 11. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha Budapesti vagy, akkor a Cream turkálókat ajánlom, pl a Blahán van egy jó nagy 2 szintes, de sok más helyen is városban. Sokszor eredeti címkés, márkás és egyedi kabatokat lehet kifogni ott. Vagy az Ázsia Centert, igaz kínai, de a márkás ruhákat is ott gyártják és még drágább is.
2020. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg plázákon kívül. Vannak olyan butikok, férfiruha boltok, ahol olyat találsz, amit plázákban, fast fashion-ben sosem fogsz. Egyébként végső esetben akár szabóhoz is mehetsz és varrathatsz magadnak.
2020. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha leírod milyen kabátot keresel, lehet többet tudunk segíteni.

Amúgy nézd meg online vagy kisebb üzletekben, ahol olyan stílusú ruhákat árulnak, amit te is szeretsz.

2020. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!