Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi farmer nadrág szára...

Férfi farmer nadrág szára elég bő, nekem nem jön be. Valami instrukciót ismertek, ami "fogná a kezem" a varrást tekintve?

Figyelt kérdés

Van egy farmerem, csipőbe jó, combra jó, lábszárban úgy kétszer akkora. Hallottam/láttam, hogy van aki megfeszíti és ráhajtja a lábára a plussz részt, és az alját felhajtja és ott marad ahogy behúzatta. Na, hát nekem nem jön össze ilyen egyszerűen, kibomlik, szétesik, olyan mintha egy segglyuk lenne ott, stb.. Szóval varráson gondolkodtam, de mivel apám nem ért hozzá, anyámat nem érdeklem (leszar, röviden) így gondoltam felteszem ide a kérdést, hogy van-e valami videó akár vagy leírás vagy bármi ami alapján ki tudnám úgy centizni és felvarrni úgy, hogy jó legyen.

Válaszokat előre köszi!

Ja és nincs varrógépünk, tűvel és cérnával tessém.


2020. okt. 6. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt képekkel illusztrálva is megnézheted:


[link]

2020. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabo megcsinálja 1-2 ezerert. Eddig 2 nadragot vittem, es tokeletes lett.
2020. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1-es által illusztrált képekhez képest annyit ajánlanék neked, jobb, ha csak a belső lábközi oldalon fogod össze a felesleget mind, mert ott kevésbé is látszik, illetve ott fut a szélesebb bumszli varrás kívül, ami mellett jobban el lehet tüntetni a gyakorlatlan kézi varrás nem annyira tökéletes nyomait.


3-aska, pont hogy egy kidolgozott vádlit érdemes skinny gatyában mutogatni, akkora emberi vádli meg úgy sincs, amit az öregapád típusú gatyák kirajzolnának. Mondom ezt 45-ös vádlival.

2020. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!