Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az tényleg ciki hogy állandóan...

Az tényleg ciki hogy állandóan öltönyben járok? 31F

Figyelt kérdés
Haverjaim azzal szívatnak hogy folyton öltönyben vagyok, de nem tehetek róla bejön ez a stílus. Nem is tudnék úgy öltözködni mint sok pasi, ami nem baj, így szép a világ.:)))

2020. okt. 11. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Vannak helyzetek, amikor nem praktikus, pl alvás, edzés, kirándulás, otthoni takarítás/döglés, családi összejövetelek (nyálas nénik /bácsik, koszos, dobálózós gyerekek), kocsma (azok is néhol koszosak.

Más helyzetekben, meg, ha nem olyan a munkád, ami megköveteli, indokolatlannak tűnik, és kilógsz a tömegből. Nekem, ha valaki mindig öltönyben lenne, azt sugallná, hogy fel akar vágni a pénzével (ami vagy van vagy nincs), mert nem sajnálja a ruhát, ha tönkremegy "úgyis van 10 másik" alapon/ugyanazt az öltönyt hordja minden nap (de úgy meg hamar tönkremegy + rohadt büdös)

Szóval szerintem öltönyt színházba, fotózásra, szalagavatóra, esküvőre, esetleg temetésre, és egyéb kiöltözős alkalmakra kéne hordani, mert, ha minden nap rajtad van, nem tudsz kiöltözni (vagyis de, de az neked mindennapos).

Szerintem hétköznapra elég egy szép ing, esetleg zakóval, és egy szebb (nem makkos bőr) cipővel.

2020. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Te is a kádban alszol mint Barney, hogy ne legyen gyūrött a zakód?
2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Az addig rendben van, hogy nagyon sokféle formalitási szintű öltöny létezik, de kivétel nélkül mindenhova azért nem jó. Nagyon sok rendezvényre még a legcasuale(/a)bb öltönyben is nagyon túlöltözött leszel (vagy). Az öltöny tényleg manapság sajnos egy alulhasznált és félreértett szett, amit a legtöbben egyszerűen nem is tudnak viselni, és örülök, hogy vannak akik keresik az alkalmat, amikor felvehetik, de ettől nem kell vele túlzásokba esni.


Mindenesetre azért kíváncsi vagyok, hogy akik mindig verik a mellüket, hogy "ne hallgasss másra, öltözz, ahogy neked tetszik" itt is kiállnak a véleményük mellett, vagy ez csak neonszínű kosárcipőkre, mackógatyákra és superskinny farmermintás harisnyákra vonatkozik.

2020. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem baj, a családomban is vannak olyan fiatal férfiak akik szinte mindig öltönyben vannak. Amennyiben stílusosan tudod hordani addig szerintem nincs vele baj.
2020. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Ciki
2020. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg ciki.:)))

Ez mellett még parfüm mániás is vagyok, meg imádom belőni a sérómat, kis borostával.

Most ne haragudjatok meg, de egyszer kipróbáltam casual stílusban, de elég furán éreztem magam.Viszont akkor szerintetek ez elég sznob ugye?

2020. okt. 11. 22:02
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Én máshogy fogalmaznék...
2020. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs az öltönnyel és tényleg jól is tud kinézni, de egyszerűen vannak olyan helyek, helyzetek, ahova nem passzol. Ez nem azt jelenti, hogy innentől járj sportcipőben meg farmerben, de mondjuk egy business casual jó irány lehet azokra az alkalmakra, amikor az öltöny túl sok. Elegáns is maradsz, de nem leszel annyira túlöltözött.
2020. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8#


Kipróbálom, vagy esetleg a formal stílust preferálom.


Amúgy a faterom is öltönyös, lehetséges hogy ő a ludas hogy ilyen lettem öltözködésben.

Haverjaim meg röhögnek rajtam, hogy olyan vagyok így mint Kis Grofo.:))

2020. okt. 12. 05:53
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem az cikibb, hogy olyan szavakat használsz mint séró.
2020. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!