Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lakáson belül állandóan...

Lakáson belül állandóan rövidnadrágban és pólóban vagyok. Miért zavarja a barátnőm öccseit, hogy így fogadom a vendégeket is?

Figyelt kérdés
Azt mondja a barátnőm két öccse, hogy kövér férfinek nem kellene a lakáson belül olyan shortban mászkálnia, amely még combközépig sem ér. S nem kellene a vendégeket sem úgy fogadnom, hogy ez a shortom van rajtam. Nem értem. Mi ebben a baj?

2018. márc. 27. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert ez már vizuális környezetszennyezés kategóriájába tartozik, még lakáson belül is. Szerintük nem vagy így szép látvány és kész, és valahol igénytelen is.
2018. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki vendégeket hív/fogad, akkor minimum, hogy tisztességesen felöltözik, még akkor is, ha nem kövér, mert ez az alapvetö tisztelet jele. Ha emellett még gusztustalanul is nézel ki, akkor duplán elvárható egy jól takaró öltözet!
2018. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi köze a barátnőd testvéreinek ahhoz, hogy te miben vagy otthon?

Együtt éltek? Ki van ténylegesen otthon? Te vagy ők? Beköltöztél a barátnőd szüleihez?


Ha ez utóbbi, akkor a "házigazdáknak" van beleszólásuk abba, hogy miben lófrálsz.

Ellenkező esetben egyedül a vendégeid véleménye érdekeljen. Ha ők jelzik neked, hogy zavaró, akkor tiszteld meg őket.

Egyébként meg magasról...

2018. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm költözött hozzám, az én másfél szobás lakásomba. Rajta kívül még az egyik öccse is nálam lakik (a félszobában), mert ebben a városban jár OKJ-képzésre. A másik öccse meg három-négy naponta jön vendégségbe.
2018. márc. 27. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Örüljenek hogy nálad lakhat, a másikat pedig vendégül látod. Ha nem tetszik nekik a látvány ne nézzék vagy ne jöjjenek. :D
2018. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a lakása a tulajnak az intimszférája amit a vendégeknek kell tiszteletbe tartani!

Hogy te mibe mászkálsz a saját lakásodba az a te szuverin jogod és a többieknek kell alkalmazkodni hozzád.


A short pedig nagyon kényelmes viselet főleg nyáron, a pitcsák sem véletlenül hordják.

2018. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha Te vagy az ingatlan tulajdonosa, akkor nincs döntő szavuk. Itt nincs kompromisszum, itt az van, amit a házigazda mond.
2018. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Amúgy pont olyan testalkatú vagyok, mint a képen látható úriember és a kedvenc shortom is éppen olyan, mint az övé. Még a színe is ugyanilyen. Annyira nem lehetek viszolyogtató szerintem.

[link]

2018. márc. 27. 14:22
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Ez egyáltalán nem kövér. Maximum kicsit testes. Semmi kivetnivaló nincs benne. :)
2018. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek semmi köze hozzá. Egyedül te magad döntheted el, hogy olyan maradsz (kövér és kilóg, ami más szerint nem ízléses), amilyen vagy és vállalod ennek következkményeit (ha van) vagy változtatsz rajta. Én saját magam miatt sem szeretnék ilyen lenni, az egészségem miatt sem. Ha zavar, hogy ilyen vagy és ez a véleményük, akkor változtass. Ha nem zavar, akkor ennyi.
2018. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!