Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó alkalmi ruha, ha dagadt...

Olcsó alkalmi ruha, ha dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Csajok, esetleg tudnátok nekem nem Kínából rendelős oldalakat küldeni, ahol nagyobb méretre (3xl kb) vannak esetleg alkalmibb ruhák, szoknyák? Viszont ne 10 ezer legyen egy ruha (mivel soha többet nem lesz rajtam...)

Minden oldal amit találok nagyikra van, alapból meg bakancs+nadrágban járok mindenhova, úgyhogy most meg vagyok lőve. Esetleg cipős oldalakat is dobhattok, mert akkora a lábam, mint a Kárpát medence.

Szóval lényegében olcsó online boltokat tudtok-e esetleg, ahol egy nagyobb gyomrú is belefér a "csinos" ruhákba.

Köszönöm, ha küldtök valamit!!



2020. okt. 13. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Akkora a lábam mint a Kárpát medence.😂😂jaaj.

Kínából rendelős a wish stb jutott eszembe, de szerintem jobban jársz ha keresel egy olyan helyet ahol fel is tudod próbálni és látod is. Vagy egy jobb fajta turiban is találhatsz esetleg.🙂


Mondanám a bonprixet ott vannak nagy ruhák, onnan szoktam rendelni néha, de az nem olyan olcsó sajnos.

2020. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. Én sokat rendelek aliról, meg wishről, csak nem érne ide.

Azért köszi, a bonprixet már néztem.

Hátha van valami bennfentes oldal, amit idelinkel valaki. :D

2020. okt. 13. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer alatt nem nagyon van alkalmi ruha ami szép is sajnos. Esetleg használtan vatera vagy marketplace.
2020. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan turiban néznék szét, sokan vesznek egyszeri hordasra alkalmi ruhat es aztán beadják :)
2020. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Na igen, ott is voltam már, csak itt kevés a turi lehetőség, és pont elég kevés a készlet. Azért köszi, nézem azt is amiket küldtek.
2020. okt. 13. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Cipőt én a kalapod.hu-ról rendelek, eddig mindig szuper volt (42-43-as lábam van)

Nézz szét a h&m oldalan, van plus size, 3000 körültől már vannak szoknyák :)

2020. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben valoban van mar plus size reszleg is!
2020. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem annyira átérzem a problémáidat. Én általában a h&m-ről szoktam ruhákat rendelni, 3 nap alatt meg is szoktam kapni, vagy Tescóban szoktam még ruhákat nézni meg turi, c&a, caremo, meg ahogy megyek a plázában és ki van írva hogy nagy méretben is van ruha oda is benézhetsz. Viszont az a baj hogy egyik sem olcsó, azt hiszik ha dagadtak vagyunk és kajára van pénzünk akkor ruhára is lesz. Én azt szoktam csinálni ilyen esetekben, hogy megveszem a ruhát, és ha biztosra tudom hogy soha többén nem fogom felvenni, akkor felteszem facen olyan csoportba amiben molettek vannak, és viszik mint a cukrot. (Ilyen csoportokban is nézhetsz rucikat. )

Cipőt meg vagy egy “óriás shop” nevezetű bolt a 14.kerületben ott nézd meg. Nekem is tapló lábam van és múltkor ott találtam cipőt. De sajnos ez sem olcsó.

Remélem tudtam segíteni:)

2020. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. A fő bajom, hogy ha van nagyobb ruha, akkor az ilyen mama mintás, tehát azt is hiszik, hogy ha nagy vagyok, akkor már nagymama :D


Hát muszáj voltam boltolni, megvettem egy ruhát amibe beleszorítom a hordó testem. Majd veszek rá valami mutogatós kabátot. Úgyis hideg van.


Köszi mindenkinek!!

2020. okt. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!