Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szexibb fehérneműt...

Hol lehet szexibb fehérneműt venni? (Kicsit extrabbat, mint amik pl a new yorkerben es tarsaiban vannak)

Figyelt kérdés
Foleg olyan hely erdekelne, ahol nagyobb mellekre is vannak szep melltartok, tehat ahol csak bralettek vannak, az sajnos kiesik :(

2020. okt. 14. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos mi? Pistike te vagy az? Álmodozol szép lányokról?
2020. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Omm nem :D Szeretnem meglepni a parom, bar nem tudom hogyha pasi lennek, akkor bolt nevekre miert izgulnek fel xd
2020. okt. 14. 16:02
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a privikre. Ha nő vagy bizonyítsad egy ártatlan képpel.
2020. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na majd hogyne, biztos rakok magamrol kepet egy ilyen kerdeshez, csak hogy bizonyitsam egy (valoszinuleg hozza-nem erto pasinak) hogy no vagyok :D

Meg mit nem

Remelem lesz valaki aki kisegit, annak ellenere hogy szamitottam komolytalan valaszokra...

2020. okt. 14. 16:09
 5/20 anonim ***** válasza:
6%
Ezekre egy igazi nő simán tudja a választ. Meg sem kellene kérdeznie. És hogy sajnost írtál a nagy cickókra, az egyértelműen bukta.
2020. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok no mert nagy melleim vannak es a bralett nem tartja meg oket... ilyet se hallottam meg :DD

Egyebkent honnan tudja egy igazi no? Anyamat kerdezzem meg, hogy o hol szokott fehernemut venni, ha kulonlegesebbet akar? :D

Basszus valaki elmondhatta volna hogy akkor ezek szerint nem vagyok no, egesz eddig ebben a hitben eltem. Baratomnak is elmondom hogy ezek szerint mindketten homoszexualisat vagyunk :D

De jo, innentol legalabb akkor fogamzasgatlora sem kell koltenem, hat meg masrol ne is beszeljunk :D

2020. okt. 14. 16:19
 7/20 anonim ***** válasza:
1%
Hány éves vagy?
2020. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Pour moi, Freya, Curvy Kate
2020. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolso koszonom az ertelmes valaszt, viszont elegge surget az ido, szoval kulfoldrol rendelos oldalak ia kiesnek sajnos :(


21 vagyok egyebkent

2020. okt. 14. 16:28
 10/20 A kérdező kommentje:
Erre mar inkabb nem mondok semmit... Pistike
2020. okt. 14. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!