Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normalis, ha ilyen meretu...

Normalis, ha ilyen meretu ruhakat hordok?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok es 67 kilo, aranyos homokora alkattal. A legtobb ruham L-es, az M-esek mar feszulnek rajtam, nem elonyosek. Viszont nalam sokkal teltebb lanyoktol hallom, hogy ok 36os ruhakat hordanak. Nyari Dia is azt nyilatkozta, hogy kizarolag 90 kilosan hordott 38-40es ruhakat.
2020. okt. 14. 19:04
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mindenkin máshogy oszlik el a súly, illetve vannak, akik simán felveszik a szorosabb ruhákat és nem zavarja őket, ha passzos. Az is befolyásolja, hogy ki hol vásárol, melyik üzletben illetve milyen fazonú cuccokat.

Pl nekem van olyan üzlet, ahol 36-os nadrágot hordok, de van olyan, ahonnan a 42-es jött rám.


Nem érdemes ruhaméret alapján értékelni magad.

2020. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Magas vagy. Nyilván nagyobb ruha kell, mint 150 vagy 160 centis lányoknak.

Azt meg nem kell elhinni mindig, amit mondanak, főleg a celebek 😁

2020. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki a méret címkéjét, aztán ne foglalkozz vele. Xs-től l-ig mindenféle ruhám van.
2020. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
en 173 cm vagyok kb en is 67 kg. a kabatjaim xl- esek nekem is. a sima felsők meg s-m . nadrág meretem 38. szerintem nincs ezzel semmi baj
2020. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: hordd azt, ami rád fér (nem szorít, nem vág be), és jól áll. Ne foglalkozz a mérettel.
2020. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!