Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak úgy megőrülve...

Miért vannak úgy megőrülve felnőtt nők/anyukák a Mickey/Minnie egér mintás ruhákért?

Figyelt kérdés
Ízlésőrl persze felesleges vitatkozni, de mégis: a csapól is ezek a mintás ruhák meg dekorok folynak. Óriás mintás ruhák, giccsesen habos babos piros-rózsaszín mintás ruhákba öltöztetett gyerekek.... miért? Olyan szépen fel lehet ízlésesen öltöztetni kisfiút is, kislányt is. 3-4 évesen úgyis eljön az a korszak amikor a kedvenc ruhadarabjait akarja majd viselni. Miért tesznek rá a szülők még egy lapáttal? Hozzátenném: egy mintásabb darabot basic nadrággal párosítani például még tud ízléses lenni, de itt azokról írok akik tényleg orrvérzésig tolják ezeket. Szóval csak annyi hogy miért? Nézitek a mesét? A mostani modern verziót?

2020. okt. 15. 15:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
12%
Legbelül minden nő gyerek marad. :)
2020. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És minden nő ezt nézte? :)
2020. okt. 15. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Fiatalosnak akarnak tűnni. Anyám is ilyen. Pedig 50 éves. Most az új mániája a copf két oldalt. Mert a csajok most ezt hordják, ez a divat. Megjegyeztem neki finoman, hogy igen. Az óvodában. Ennyire azért ne akarjon fiatalnak tűnni. :D
2020. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ott a pont az utolsónál, aki magán hordja ezeket a nagy mintás ruhákat az fiatalabbnak akar tűnni, de valljuk be 10/0nak sikerül. Aki pedig a gyerekre húzza rá tényleg minden mennyiségben ezeket a ruhákat szimpla csak nem rendelkezik jó ízléssel és nem veszi észre, hogy a mintás nadrág mintás bodyval vagy pólóval nagyon sok.
2020. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Itthoni ruhának hordok Mickey egeres pólót. Utcára nem mennék benne, de itthonra nagyon jó :)
2020. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nalunk is munkahelyen ilyenben jár pár 40-es.Meg mikiegeres pénztárca,maszk,telefontok.Nekem nem tetszenek.
2020. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom. Például a maszkok. Fel volt téve 50 féle maszk, volt benne egy Minnies, mindenki azt akarta. Tényleg nem tudom, nekem egyáltalán nem tetszik.
2020. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is van például Harry Potteres pólóm/pulcsim meg rajzfilmes pizsim példul vagy mopszos pólóm. Szóval bennem is megvan ez a "gyerekes" stílus. :) Nem ezzel van a gond hanem akik tényleg túlzásba viszik. Régebben például a Pepco meg a Tesco ruhás részlege sem ezekkel volt tele. Nekem ez a tetőtől talpig Minnie egér hasonló szinten van mint aki a kamu Gucci meg hasonló "márkás" cuccokat hordja. Egyszerűen azt se értem mire jó hiszen mindenki tudja hogy nem igazi :D
2020. okt. 16. 13:36
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

De ez nem gyerekesség, hanem végre van egy szabadság, hogy hordhatod azt, ami tetszik. Engem is nevettek már ki a griffendéles sálam miatt olyanok, akik nem is éltek, mikor azt megrendeltem ebay-ről.


Olyan rossz ez, hogy felnősz, és akkor tetszenie KELL a sok szürke/barna/bézs dolognak. Én is próbáltam magamra erőltetni azt, ami nem tetszik, de olyan rossz volt.

2020. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem van átmenet szürke-barna-bézs és a talpig Mickey egér között :) Kinevetni valakit mindenképp gáz, az már nem is gyerekesség hanem szimplán tahóság. De ha Te felvennél egy sárga Hugrás mintás nadrágot és hozzá egy piros Griffendéles oroszlános felsőt azért azt már Te is csicsának éreznéd, nem? Itt sem arról van szó aki 1-2 kiegészítőt hord, hanem aki ízléstelenül viszi túlzásba. És sajnos a többségnél ezt látom.
2020. okt. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!