Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a kedvenc különös/különlege...

Mi a kedvenc különös/különleges összeállításod?

Figyelt kérdés
pl nekem nagyon tetszik, ha sima póló, farmer, tornacsuka és egy elegánsabb blézer hozzá, feltűrt ujjal. vagy pl hatalmas férfi pólók/zenekaros pólók cicanadrággal. ilyesmikre gondolok, amikre más talán nem gondolna de baromi jól néz ki :D
2010. aug. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
imádom a fekete a szürke és a fehért összeállítani amoan "szürkének" lenni de aztán körmöm és a kiegésztőim élénkpirosak néha még rúzst is felteszek ;)
2010. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ú az tényleg tök jó :)
2010. aug. 8. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyedi készítésű veszkócsizmám, hozzá farmer a csizmába tűrve, valami egyszerű póló, rá pedig a csatos bőrtopom:) Garantáltan egyedi:)
2010. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OFF:Kedves tegnap 20:35-ös kommentelő!Meg tudnád mondani,hogy hol csináltattad a csizmádat,mert én meg egy szandálcipőt szeretnék csináltatni és nagyon fontos lenne nekem,mert esküvőre vagyok hivatalos és oda is kell meg utcára is.Kérlek írj nekem egy privit és légyszi azt is,hogy mennyiért dolgozik kb. az,ahol csináltattad előre is nagyon köszönöm!


ON:szürke pamut hosszabb kardigán,fehér felső,fekete passzos hosszúnadrág,szürke pamutos edzőcipőféle,fekete körmök

2010. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!