Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogyan öltözzek fel nőiesen de melegen azért? Nem akarok farmert felvenni. :(
2020. okt. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos csizma, rövidebb szárú fekete, bőr,legyen egy kis sarka(vagy lehet magas sarkú is), egy téli csinos kabát valami világosabb színű, egy vékonyabb sál valami szép mintával. Egy szép pulcsi az lehet fekete is. De inkább vissza fogodtabb színe legyen, lehet rajta minta is. Egy fekete bőr kesztyű például masni legyen rajta. És egy fekete nadrág vagy fehér. 🙂(én így öltözök. Csak én inkább farmereket hordok.)Lehetőleg vásárolj márkás boltokbol. De nem muszáj! Remélem segítettem. 😘😘
2020. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. okt. 16. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a stílusod #1-es!!
2020. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm! 🙂
2020. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1-es csak nehogy rád szálljanak az állatvédők a csizma meg a bőrkesztyű miatt.🤪
2020. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 🤣🤣🤣
2020. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belekötnek mindenbe😁#5-ős voltam.
2020. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!