Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű harisnyát vagy...

Milyen méretű harisnyát vagy combfixet vegyek és ruhákat?

Figyelt kérdés

Bocsi a kicsit hülye kérdésért de általánosban meg középsuliban is anno anya vette ezeket és lövésem nincs a saját méreteimről. Ez kissé kínos így de a eddigi ruhatáram eddig tartott ki viszont most elkezdtem frissíteni és nem tudom a méreteimet. :S

Hamarosan volna pár alkalmi esemény és nem tudom mekkora combfix való nekem. A ruhaboltban még csakcsak tudok alkalmi ruhákat próbálni de harisnyát nem nagyon.

Viszont ha 2 adatból is tudtok tanácsot adni az szupi volna de egyébként egy ábra alapján lemértem magam. Hátha ti jobban tudtok segíteni mert nagyon kínosnak érzem. :S


170cm 53kg Mell 84 kb Derék 68 Csípő 83 kb Ha mindent pontosan mértem le. Ha netalántán tudtok tippet adni a többi méretemre is. Nadrágból mivel többféle méret van lusta módon leggingekre szoktam mert rugalmasak. Eléggé vékony alkat vagyok.



2020. szept. 20. 03:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért is vagyok gondban mert valahol egy combfix táblázat szerint benne se vagyok. A combkerület az 45cm. De a belső lábhossz meg 78cm. hosszú de vékony lábakkal vagyok megáldva. :S
2020. szept. 20. 03:50
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérd az eladó segítségét, de szerintem 3-as vagy M-es.
2020. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A combfix kérdéseben az eladó tud segíteni (ha harisnyaboltban veszed, a kínaiban nem feltétlenül).
2020. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ahol szoktam vásárolgatni ott nincs ilyen segítség. Igy netes rendelésen is gondolkodtam már de zavar hogy egyszerre a S és a M méret is jó táblázat szerint. Csak mivel nem olyan vastag a combom lehet nem volnának jók.
2020. szept. 20. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen vékonyan szerintem S-es méret lesz neked jó. Nyúlnak ezek szerencsére, te meg nem vagy extrém magas, hogy rövid legyen.

De azt is lehet, hogy bemész egy DM-be, veszel egy S-es meg egy M-es harisnyát és otthon felpróbálod. Lehet, mindkettő jó lesz. De ha nem, akkor sem olyan drága tétel.

2020. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát meglátom. Megnézem így a S-est és M-est de a combom se olyan vastag mint amit méret táblázatokba láttam.

Ruha méretet alkalmihoz/estélyihez nem tudtok :S

2020. szept. 25. 01:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ruha is S, de ahol nagyobbak a méretek, ott az XS sem kizárt. Az M szerintem nagyon lógna rajtad már.
2020. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
harisnyából minimum M-es (az S hossza túl rövid, nem tudnád kényelmesen felhúzni), combfixből elég az S (ott az M lenne bő, nem maradna fent) - egy szintén magas és vékony lány
2020. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oh köszi. Mindig is anya vette de így hogy a táblázatoknál vagy 2 méret mozgok vagy benne se vagyok így igen kellemetlen. :)

Akkor combfix S-es a harisnya meg M-es. :)

Hát a ruha méreten elgondolkodok mert Megint csak táblázat szerint 36-38 vagyok M-es elvileg.. De ez szintén olyan hogy ahány táblázat annyi féle.

2020. szept. 28. 06:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nem rögtön márkás darabokat szeretnél, menj el egy DM-be és vegyél S,M méreteket combfixből, hariból is. Nem horror árúak, hogy sokat veszíts, ha valamelyik nem jó.

Vagy valóban a profi(!) szaküzletek, Triumphban, Calzedoniában pl tényleg értenek hozzá, jó szemük van az eladóknak a méret megállapításához.


Ruha meg nagyon-nagyon üzletfüggő. Bershkában, Tallyban pl nagyon picik a méretek, nekem legtöbbször XS-S ruha kell, de ott van, hogy az S is kicsi. C&A viszont nekem nagyobbnak tűnt, New Yorker, H&M vegyes, utóbbiból van 32-es blézerem és 38-as blúzom. A kínaiaknál meg minden kicsi, S-es kabátot rendeltem, erre küldtek “XXL-est” és ez pont jó. Mi lett volna, ha tényleg S-est küldenek? 😃

2020. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!