Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vty elég kinainak tűnik, ez...

Vty elég kinainak tűnik, ez is a deichmann saját terméke?

Figyelt kérdés
A graceland az saját, jó is. Landrover is saját? És a többi?

2020. okt. 18. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nike Adidas az nyilvan nem saját
2020. okt. 18. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a VTY saját-e, nekem volt pár olyan cipőm. Én magam részéről imádtam, 5 éve vedtem az utolsó olyat, mai napig megvannak, annyi hogy kicsit kopottak már, szóval munkásnak hordom már csak, de mai napig nincs semmi bajuk, a kerti munkát is nagyon bírja, nem annyira selejt márka.
2020. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a vty tornacsukák egyszezonosak. Kicsit talán jobb minőségű, mint a kínai, de semmi extra. Mondjuk sztem a Graceland is egykutya, szóval ha te azt jónak tartod, akkor a vty is jó lesz.

A Landrover az jobb.

2020. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy saját márka-e, de nekem az a tapasztalatom, hogy a Gracelandnél sokkal többet bír. Csodát nem szabad várni ettől se persze, de VTY cipők kibírtak már nálunk másfél évet is téli-nyári intenzív használat mellett (murván ráadásul), míg a Gracelandjeim közt van olyan, aminek egy telet sem sikerült aszfalton, nem hegymászás közben és a többi is nagyon leharcolt állapotban volt a második szezonra...Persze lehet, csak én vagyok nagyon szerencsétlen.
2020. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont hogy nem vagyok megelégedve a gracelanddal. A Vty-m elég jól bírja. A landrover bakancsom nagyon hamar elkezdett hámlani az orránál, de talán jobban bírta mint a graceland bakim.
2020. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztatom, hogy regen jo marka volt, siman elhordtam 2-3 evig egy cipot. Viszont mostanaban ketszer vettem az elmult evekben onnan cipot es az egyik 1 honapot birt, a masik fel evet de azt is azert mert ritkan hordtam. Sajnos deichmann-ban mar nem vasarolok, nagyot csalodtam:(
2020. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!