Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb és izmos fiúk/lányok!...

Teltebb és izmos fiúk/lányok! Hol vásároltok farmer nadrágokat?

Figyelt kérdés

Párommal 180+cm-ek vagyunk, jó izmos lábakkal, ehhez mérten érdekelne. Mivel nem elhízva vagyunk derékban, vádlin és bokán plusz pont, ha nem bő.

Szerintem az összes létező üzletet megnéztem már, szóval várok webshopokat is.


2020. okt. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Izmos, vastagabb labaim vannak es csak szuk nadragot szeretek hordani. A pull and bear super skinny farmerjai nagyon jok. Rugalmasak, konnyen ramjonnek, szukek de megsem olyan kotozott sonka hatasuak.
2020. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, es f24
2020. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pedig pont a derekam nagy, sajnos sok kiló feljött rám az idén hormonproblémák miatt. 50-52-es méretem van, de mindenütt általában 46 a max. Eddig még sajnos nem sikerült magamra nadrágot találnom sem boltban, sem neten, a tavalyiak pedig nem jönnek rám. Két térdnadrágom van csak, ami rám jön, és itt a hideg, mást pedig nem tudok hordani, pedig reggelente már kb. megfagyok benne :(
2020. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fitjeans
2020. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Newyorker.


Én testépítek és ott mindég jó super skinny farmerokat vettem, már vagy 5-6 éve tartják az állagukat.

2020. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök :)

Én csajként sajnos nem találtam sosem a pull and bear & newyorkerben (minden ilyesmit próbáltam), mert nem kondis izmos vagyok (súly és erőemelős) és arra már nincs méret, de hátha még ffi bejöhet!

A fitjeansnek utána nézek alaposabban, elsőre nagyon ígéretes és ilyesmire gondoltam!

2020. okt. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!