Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy valakin...

Miért van az, hogy valakin minden olyan szépen igényesen néz ki, más meg bármit vesz fel olyan mint tehénen a gatya?

Figyelt kérdés

Min múlik? Pl alapvető tétel, hogy a farmer igényesebb mint a melegítő. De nézzünk csak egy összevetést. Első hölgyünkön a melegítő szinte csinos, a másodikon a farmer slampos. Mitől lesz egy megjelenés, egy ruhadarab igényes? Csak azon múlna hogy aki felveszi az ruha nélkül hogy néz ki?

[link]

[link]

Remélem értitek mit akarok kérdezni. Kissé sok dolgot zudítottam ide.



2020. okt. 22. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
99%

Nem a vékonyságon vagy a kövérségen múlik, hanem azon, hogy méretben, stílusban megfeleljen az adott személyre + a hölgy kisugárzása.

Ok, hogy az első képen lévő hölgy alkata szép (bár a szépség relatív), de a második képen lévő hölgyre kicsi a nadrág. Szűk, a hasát kiemeli + ódivatú cipő.

2020. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%
Alak és stílusérzék kérdése. Az mutat igényesen, aki ismeri a határait. A melegítős lány így csinos, de lehet, hogy hülyén festene például egy mell alatt húzott felsőben, mert lobogna rajta, mint egy vitorla. A második képen látható nő túlsúlyos, így persze, hogy rosszul áll neki a túl szűk farmer. Ellenpéldaként: ismertem olyat, aki keresztben alig fért be az ajtón, de mivel tudott stílusosan öltözködni, sosem nézett ki úgy, mint egy tehén. Bő szoknyákat és nadrágokat hordott, eszébe sem jutott 36-os leggingsbe préselni magát.
2020. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenféle alkat megtalálhatja azt, amiben jól, igényesen néz ki.

Nézd például őt:

[link]

Ő se annyira vékony, de szerintem tök jó az outfit ami rajta van, jól néz ki benne.


De például ő is: [link]

Hiába van rajta túlsúly, még se mondhatjuk rá, hogy igénytelenül néz ki, mert remekül összeválogatta a ruháit.


A második képeden szereplő hölgynek pedig tény, hogy rosszul áll a nadrág, de ez valószínűleg azért van, mert túl szűk neki, belepréseli magát. Mondjuk a nadrág fazonja se valami jó.

2020. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Sok múlik, hogy milyen színű az adott ruhadarab, milyen kiegészítővel, cipővel veszi fel stb. Meg hogy a méret jó legyen, és ne szoros, mint a második képen.
2020. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésben benne a válasz: a tehénen múlik.
2020. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Az általad mutatott esetben a fotóson és a kiegészítőkön múlik.

Mellesleg az első képen lévő lány nem is mutat jól.

2020. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A ruhadaraboknak is van minősége. Nem a márkájukra gondolok. Egy farmer szabása, színe, anyaga döntő. A második képről ordít, hogy az újpalotai kínai piacon vette az illető a farmert. + Hozzá ez már a 90-es években is igénytelennek számító cipő még egy topmodellen is rosszul mutatna. Nem a ruha árán múlik, turiban is lehet venni szuper cuccokat, én is fillérekből öltözöm. Ezt a kínai piaci minőséget kellene már elfelejteni, meg a tetovált szemöldököt, mert sajnos úgy néz ki az átlag magyar nő, mint valami létminimumon tengődő ukrán műkörmös.
2020. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!