Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Figyelitek hogy ki hányszor...

Figyelitek hogy ki hányszor hordja ugyanazt ruhadarabot? Ciki, ha egy heten többször? (nadrág)

Figyelt kérdés

Pl en meg szoktam nezni neha, hogy ki milyen változatosan öltözködik, mit hányszor vesz fel meg ilyenek (baráti társaságban, osztály stb). Velem mindig az van, hogy az epp ujonnan vett nadrág a kedvencem, es azt akarom hordani mindig, pedig van egy csomo. Most is vettem egyet, es az lett a kedvencem, mert nagyon kenyelmes. Szerintetek figyelik az emberek, hogy hányszor hordom, esetleg egy heten többször van e rajtam? Ti milyen gyakran cserelitek le a nadragotok? Mindennap mast hordtok? Bocsi a hulye kérdésért, de tenyleg erdekel haha

18l


2020. okt. 23. 15:31
 1/5 anonim válasza:
100%
szerintem ha egy heten 2-3-szor hordasz egy nadragot,az teljesen okes.
2020. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki az én nadrágomat nézi, az vicces lehet. Szeretem a jól kombinálható darabokat, és mi más kombinálható jobban bármivel, mint egy fekete nadrág? Na most, én nem igazán szeretek nőként sem ruhavásárlásra sok időt pazarolni. Általában webshopokban szerzem be a ruháimat. Azt a típus vagyok, akinek ha egy darab beválik, akkor ahhoz ragaszkodik. Így lehet az, hogy a ruhatáramban van nagyjából 6-8 teljesen egyforma fekete nadrág, amit rendszeres váltásban hordok. Szóval, ha bárki ezt figyeli, akkor arra juthatott, hogy mindig ugyanaz van rajtam. :D

Hogy marhára változatos legyek, az elmúlt 3-4 évben rendeltem pár farmert is, úgy 8 darab pihen a szekrényben, ezekből egyet vettem fel összesen 2 alkalommal. Utálom őket. Kb. 1 hónapja vettem egy bézs, és egy halvány rózsaszín, illetve egy fehér nadrágot. Kíváncsi vagyok hány évet állnak majd úgy a szekrényben, hogy hozzájuk sem érek.

2020. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyeneket egyáltalán nem figyelek. Alapból a legtöbb ember sötétkék farmert hord 90%-ban, a fene sem tudja, hogy most az ugyanaz a farmer vagy egy másik mint ami tegnap volt. Én általában kb egy hétig hordom ugyanazt a farmert, utána váltok a másikra. Ez a két kb tök ugyanolyan farmerom van. Meg van még két másik nem farmer hétköznapi hosszúnadrágom, de azokat ritkán veszem fel.
2020. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem figyelem. Amúgy nadrágot én is felveszek többször egy héten. Sőt, általában egy héten olyan 3x van rajtam nadrág és akkor ugyanaz, nem válom mert ha egyszer felvettem, már nem szekrénytiszta de ha nem izzadtam bele akkor nem is szennyes, szóval nem tartogatom elöl az ilyen határzónás ruhákat hanem felveszem 3x aztán szennyes.
2020. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam nézni annyira más emberek ruháit, viszont azon én is sokat gondolkozok, hogy gáz e hogy ugyanazt hordom?:D általában emiatt (mert azt gondolom hogy gáz) olyan heti 3x, 4x hordom ugyanazt a nadrágot, viszont így időközbe nem feltétlen mosom ki, mert nem száradna meg elég gyorsan, meg amúgy is nekem főleg ilyen bő, rendes farmer anyagú nadrágjaim vannak, amik nagyon nehezen koszolódnak, és egyáltalán nem érzem rajtuk, hogy beleizzadtam volna vagy valami. De fogalmam sincs hogy ez rossz e?:/
2020. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!