Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek tetszik Dula...

Lányok nektek tetszik Dula Lipa stílusa?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 21:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17-es, most találtam csak meg a kérdést, lány vagyok, és enyhén szólva sem vagyok irigy Dua Lipára. Az csak személyes vélemény, hogy szerintem nincs különösebben jó hangja, pár éve láttam őt élőben énekelni és borzasztóan hamis volt, de oké, ez mindenkivel előfordul. Szerencsére elmondhatom magamról hogy hosszú idő és kemény mentális munka után végre egészséges önképpel rendelkezem, így őszintén mondhatom hogy se önbizalom hiányom nincs, se nem vagyok irigy senkire, szimplán ránéztem és megállapítottam hogy az öltözködési stílusa ribis. Ennyi. Ennél többet nem is akarok vele foglalkozni mert szimplán nem érdekel a csaj, szóval ne gondolja bárki is hogy van kedvem (na meg időm) gyakorin napokon át győzködni az embereket arról hogy igenis ribisen öltözködik, mert másokban keresgélni a hibát. Leírtam a véleményem, nem rosszindulatból, csak a saját véleményem, és ezzel be is fejeztem.
2021. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

20-as. Amint láttad, más összegyűjtötte a fellépő ruháit, és amiket csak utcára hord. Láttál te olyan utcai ruhát Dua Lipán amiből "kiesik mindkét melle a ruhából"? Én nem. A fellépő ruhái tényleg vadabbak, de ily


mindig felhajtást csinálnak a ruhákból. ( egyébként szerintem ezek a ruhák nem nevezhetők csúnyáknak se, habár azt megértem ha valaki "ribis"nek találja,mondjuk szerintem nem annyira, de nektek hiába mondják.) Mellesleg az a ruha amiben fellép, nem biztos hogy a stílusának felel meg. Ha valaki felveszi azt ruháját amiben a munkáját végzi, az nem biztos hogy a stílusának meg felel. Biztos tetszik neki a ruha de azt nem tudjuk hogy stílus szerint is.

2021. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21- es. Aki nem inge. Én is hallottam már élőben énekelne 2018-ban a szigeten. Egyáltalán nem volt hamis, csak pl egy előre felénekelt stúdió zene, ai a CD-re kerül ott kell egy kis autotine, máshogy nem adható el. Ezért nyilván élőben nem olyan a hang mint pl egy CD-n hallani egy hangot. De nem volt hamis. És akkor sem ribis az öltözködése....
2021. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én meg soha nem hallottam Dua Lipát előben. Pedig nagyon örülnék neki. :(
2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Persze, könnyű azt mondani hogy ribis a stílusa hiszen utáljátok. Amikor ellenkez veletek valaki akkor meg letámadjátok a hangját. Komolyan, ti még a jóban is keresitek a hibát. Azt sem értem hogy jön ez ide. Valamit csak meg kellett említeni csak hogy mindeki tudja mennyire utáljátok, ugye? Személyes vélemény, ugye? Hát akkor ez hogy is jön ide?
2021. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
54%

Az hogy szerintem rossz hangja van nem jelenti azt hogy utálom :D.

Mint mondtam nekem közömbös a csaj, én csak megállapítottam hogy az az előadás amit láttam tőle, az hamis volt. Ennyi.

2021. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
46%

Az előző kommentben egészen máshogy fogalmaztál. :)

Meddig csináltok még bohócot magatokból?

2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%
Ti pedig meddig veszitek magatokra még azt amit emberek egy random énekesre mondanak??
2021. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
49%
Addig amíg a lányok megértik hogy azért mert valaki tehetségesebb a másiknál vagy szebb nem kell utálni meg stb. sajnos sok lány ezt csinálja, tisztelet a kívételnek.
2021. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz 29-es. Nem mi vesszük magunkra. Ti nem bírjátok elfogadni őt.
2021. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!