Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek tetszik Dula...

Lányok nektek tetszik Dula Lipa stílusa?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 21:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hetes. Mi a baj azzal ha valaki szőrős? A bajusz, a szőr az ujjon teljesen természetes! Vagy te talán szőrteleníted az ujjaidat? Oké, nem az én dolgom. Viszont az nem is a tiéd hogy Dua Lipa hol szőrteleníti magát.
2021. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Miért lenne "ribis" ahogyan azt írtátok? Igen szokott szexin öltözködni, de van hogy elegánsan is! Meg amúgy nagyon jó alakja van, ezért nyilván szexi. De az hogy valakit akinek jó alakja van és meg is meri mutatni (gondolok én itt olyanra hogy bikiniben mutatkozott), az nem azt jelenti hogy "ribi". És most egy veletek egyen rangú nőt neveztek így. Amit nem érdemel meg. Tudom hogy ez a ti véleményetek de ezt lehetne finomabban is közölni.


Amúgy igen nekem tetszik a stílusa. Főleg a haja! Már a sima barna is jól áll neki de ez amikor szőke volt a hajának a felső része! Az nagyon jól néz ki. A pirosas rózsaszínes haja is nagyon bejön nekem. Az is jól áll. Viszont a bob frizuráját is szerettem. Az még régebben volt neki.

2021. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az hogy bikiniben megmutatja a jó alakját, arra senki nem mondta hogy ribis. De attól még hogy ma már minden második lány, pláne a celebek így öltözködnek, attól még az ribis lesz. Senki nem tagadta hogy jól néz ki, mert jól néz ki, jó alakja van és nem is csúnya,de az öltözködési stílusa az ribis. Nem kell ezen úgy meglepődni, alig van ma már olyan híresség aki (hogy finomabban fogalmazzak) ízlésesen öltözködik és Dua Lipa nem közülük van az biztos. Ne vedd sértésnek, ezek tények.
2021. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

,,Igen, szokott szexin öltözködni, de van hogy elegánsan is"

Az hogy néha napján, bizonyos alkalmakra elegánsan öltözik fel, az nem jelenti azt hogy az alap öltözködése nem ribis.

2021. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
De amúgy honann tudjátok hogy nem mások mondják meg hogy mit vegyen föl? Például egy stylist. Mert az is lehet hogy nem is ő akar így öltözködni. A legtöbb magamutogatós ruháját a színpadon hordja. Vagy fotózáskor. Olyankor szerintem öltöztetik őket. Meg a videóklippek forgatásakor is.
2021. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Én most egy kicsit utána néztem hogy mit hord amikor fellépesen van és mit hord amikor csak utcán sétál.(street style)

Fellépeseire: [link]

[link]

[link]

[link]


Ezt veszi fel utcára. Azért van különbség.:

[link]

[link]

[link]

[link]


És a színpadra más énekesek így öltöznek nagyrészt. De az is lehet hogy öltöztetik őket. De szerintem mindegy hogyan öltözik mert nagyon jó énekes! Ez a lényeg! Abba kéne hagyni hogy mindig mindent kinézet alapján ítélünk meg. :c

2021. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
32%
aki azt írja hogy ribis, gondolom valami csajszi aki féltékeny hogy valaki szebb nála. Ilyenek a mai csajok.... Tisztelet a kívételnek!
2021. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 10-es és 17-essel. Itt mindenki csak féltékenykedik. Ha valaki felvesz egy haspólót az már ribis stílus?

Meg miért is baj hogy van bajusza? Mindenkinek van. Ez már szánalmas hogy ilyen hibákat keresitek a másikban.

2021. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Az énekesnők amúgyis szeretnek így öltözködni színpadon/videóklipben, mint amilyet #16 is küldött, nem túl ritka az ilyen.
2021. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Persze hogy stylist öltözteti őket, de ettől függetlenül az ő stílusukban. Azért bőven van beleszólásuk hogy milyen stílusban, színösszeállításban, stb akarnak nyilvánosság elé állni, és a stylistok általában az illető személyiségéhez is igazítva öltöztetik őket.

Egy haspóló pedig teljesen más mint amikor konkrétan kiesik mind a két melled a ruhából.

2021. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!