Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként milyen kabát az ami...

Férfiként milyen kabát az ami divatos lehet, ha nem vagyok 2 méter magas?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhizva, de nem is vagyok egy nádszál. Hosszított pólók, kabátok nem állnak jól emiatt... engedjem el vagy tudtok valami ötletet adni? 26F

2020. okt. 27. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem vagy 2 méter magas? Konkrétan átlag alatti magasságú vagy? Milyen stílusban öltözöl általában? A hosszabb fazonok viszont rendszerint jól állnak minden testalkathoz. A rövidek azok, amik nagyon vékonyaknak és komolyabban túlsúlyosaknak nem szoktak jól állni.
2020. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
175 centi vagyok és 85 kiló, tehát nem vagyok vékony igy a hosszabb cuccok kizárva.. a stílusom egyszerű... minél kevesebb minta es szín. Van persze sportosabb cipő is meg hetkoznapi elegánsabb is, attól függ mit veszek fel hozza.
2020. okt. 27. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!