Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportoló lányok (vagy pasik)!...

Sportoló lányok (vagy pasik)! Linkelnétek nekem olyan divatos sportruházatot, amit vékony alacsony gátlásos pasiként nyugodtan felvehetek, hogy elmenjek futni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a betegségem miatt fontos lenne a sport, de iszonyat vékony vagyok és alapból nem egy sportos, férfias alkat és igenis engem zavar, hogy így nézek ki, szóval a gátlásosságom miatt nem merek elmenni futni. Tömeget növelni nem tudok, mert nem sima betegség hanem komoly reumatológiai így tilos a súlyzós edzés, viszont csonttömegnöveléshez jó lenne futnom. Szóval arra kérnélek benneteket, hogy - akár Decathlon vagy hasonló helyről - tudnátok nekem olyan ruhát linkelni, ami jó méretben és divatos is egy 170 centis 52 kilós fiúnak? Amit ha felveszek akkor egyáltalán nincs okom, hogy szégyenkezzek és ha rámnéztek akkor azt gondoljátok, hogy csak egy vékony igényes fiú kocog semmi extra. Köszi.

2020. okt. 22. 17:40
 1/1 anonim válasza:
Szia,nyugodtan felvehetsz bármit,de ha ennyire gátlásos vagy akkor sportos mackónadrág és pulcsi plusz póló a megfelelő, és azzal meg hogy vékonyabb vagy az átlag fiúknál nincs semmi baj, az emberekkel meg ne törődj hogy mit gondolnak ha látnak futni, testalkat egyébkéntis genetikától is függ meghát azis egy adottság..legalább az egészséges életmódot fontosnak tartod..vagyis nekem ez esik le ha meglátok egy futó embert
2020. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!