Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet manapság normális...

Hol lehet manapság normális hosszúságú, egyszerű farmert venni?

Figyelt kérdés
Akármelyik boltba megyek, egyszerűen nem tudok venni egy átlagos, egyszerű, fekete vagy kék farmert. Minden nadrág olyan rövid, hogy bokacsizmával felvéve is kilátszik a lábszáram, mind a bokámtól felfelé 10 cm-re ér véget, nagyon rövidek (174 cm magas vagyok, tehát nem 2 méter). Ez nyáron még nem is akkora baj, de télen megfagy benne az ember. Arról nem is beszélve, hogy mind vagy szerte-szét van szaggatva, vagy hímezve, flitterezve stb. van. Csak én vagyok ennyire béna, hogy csak ilyen nadrágokat találok? Elmentem Debrecenbe a Fórumba, és nem tudtam 1 db nadrágot sem venni.

2020. okt. 29. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
C&A
2020. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ott is szinte minden nadrág ki van szaggatva, vagy ha nem, akkor csak valami farmernak csúfolt extra vékony anyagú valami. De azért köszönöm!
2020. okt. 29. 15:28
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nagyon el vagy tévedve. Irodában dolgozom, ahol nem szaggatott farmereket hordok, és nem farmernak csúfolt kis vékony anyagú valamiket, mivelhogy nem egy 3 hónapra veszek farmert, és a normális szolid megjelenés alap dolog. Szóval a C&A-ban találsz normális farmert. Valószínűleg itt a te ízléseddel van a gond. De akkor Pesten javaslom neked a Levis boltot ahol majd kapsz irreálisan nagy áron farmert a te saját méretedben farmer anyagból. Sok sikert hozzá,csak nyisd ki a pénztárcád de nagyon.
2020. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Turkáló, új darabok is vannak, nem csak szakadt rongyok. Az Orsay üzletet is ajánlom, ott letisztult ruhák vannak többnyire.

Egyébként meg ne haragudj, de tényleg felfújod a problémát. Én érdekes módon bármelyik fast fashion boltban látok sima, minden mintától mentes farmerkollekciókat mindenféle méretben. Ha bokalengető, vegyél nagyobb méretet, ha túl vékony vagy hozzá, hordd övvel.

2020. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
H&M-ben veszem a farmerjaim, egyik sem szaggatott és igaz, hogy én 160cm vagyok, de bőven lóg rajtam, szóval rád akár pont jó lenne.
2020. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. 173 cm vagyok és nem találok magamra rendes hosszúságú nadrágot.

Most vettem egyet H&M-ben, de az sem tökéletes. Ott vannak olyan fazonok, amik hosszban is el térnek pl 29/32 vagy 29/34.

Az sem megoldás, hogy nagyobbat vegyen, mert sokszor hosszban nincs eltérés, csak szélességben.

Én is hónapok óta kutatok (mert nincs kedvem 40 ezret fizetni egy Levi's farmerért), de nem sok sikerrel.

2020. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom 173 cm vagyok. Néha kifogok jókat tally, newyorker, kínaiba, de sokszor rendelek netről is ahol pl. Irják hogy mekkora hossza van a farmernak. Hgfashionból szoktam egesz jokat rendelni, csak kicsit draga
2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, a hangnemedet nem tudom mire vélni.

Kedves 4-es, nem fújok fel semmit, csak feltettem egy engem foglalkoztató kérdést.

A többieknek köszönöm! Úgy látom ez inkább a magassabbakat érinti.

2020. okt. 29. 18:14
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Magasabbakat... Mi a magas egy 174 centis emberben? Bocs de közel sem vagy magasnak nevezhető
2020. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a 174 cm nőben a magasabbak közé tartozik. Én sokkal több tőlem alacsonyabb nőt látok, mint magasabbat.

Persze akinek alapeleme a kötekedés, az mindenbe bele tud kötni. Elég rosszindulatú lehetsz. De ez a te bajod.

2020. okt. 29. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!