Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőtt,20-on éves férfinál a...

Felnőtt,20-on éves férfinál a 13 centi hosszúságú,3,5-4 centi vastagságú hímvessző normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
Illetve nemi életre alkalmas?
2019. aug. 5. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ott tuti valami hormon gondok vannak. Biztos hogy az pénisz nem pedig egy kicsit nagyobb csikló?
2019. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez a méret bent van a normális kategóriában .
2019. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13 centiméteres csikló? Neked is vannak elképzeléseid... Belegondolni is szörnyű! :D
2019. aug. 5. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a trollra, atlagos vagy talán kicsit átlag alatti méret de mindenképp teljesen normális, és igen, tökéletesen megfelel a célnak, csak tudd használni.
2019. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely max.10-12 cm .Mit szeretnél megostromolni?
2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fehér bőrű férfiaknál a normál tartomány olyan 10 és 20 centi között van hosszra, illetve 3-5 centi között vastagságra (ami efölött van, az már nagyon kicsi, illetve nagyon nagy), csak olyan sok nő írja, hogy 18 centi alatt semmit nem ér, meg hasonlók.
2019. aug. 5. 21:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban, ami a fenti értékek alatt van, az kicsi, ami felette, az meg nagy.
2019. aug. 5. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan beszélnek butaságokat és hidd el a legtöbben azt sem tudják, hogy a partnerük pontosan mekkora mérettel rendelkezik. Senki sem colostokkal a kezében ismerkedik aki meg mégis azt kerüld el de jó messzire.

Nekem kb akkora méretem van mint neked és a párom oda van tőle meg vissza. Pedig nagyon nem vagyok egy Casanova. Azonban amit az arcán látok és amit érzek szeretkezés közben azt nem lehet megjátszani. Mondhat akárki akár mit, bekamulhat akár mekkora méretet az egész nem azon múlik. Csak és kizárólag azon, hogy mennyire vagytok összhangban és érzed-e, hogy mi esik neki igazán jól. Ne parázz a dolgon, teljesen átlagos méreted van minden szempontból. Minden rendben lesz vele.

2019. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 5. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss de "Felnőtt,20-on éves férfi" ilyesmit CSAK!!! a barátnöjétöl kérdez. Neked is csodás volt (Vagy valami hasonlo.) formában. Ameddig nincs barátnöd addig a mikroméret is elég pisilni!!! Remélem egyetértesz?
2019. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!