Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti melyik hazipapucso...

Csajok! Ti melyik hazipapucsot valasztanatok?

Figyelt kérdés

Ha egyiket sem, akkor legyszi linkeljetek kepet valamirol ami nektek bejon.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]



2020. okt. 30. 10:20
1 2
 1/18 subrette ***** válasza:
100%

Otthonra az elsőt. A nyuszis nagyon aranyos és jó puha lehet.

A negyedik is tetszik, de nem otthon hordanám.

2020. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se, nekem mind kényelmetlennek tűnik.

Én az ilyesmi fazont szeretem, puha és kényelmes, nincs kemény talpa:

[link]

2020. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra az elsőt, bár én sima standpapucsot hordok otthonra. A 2-es 3-as elég prosztós, a 4-es utcára való, nem is értem miért tetted ide a linkjét. Az 5-ös szintén vállalhatatlan.
2020. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt.
2020. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A négyes már inkább utcai. A többi pedig egyértelműen otthoni viselet, bár sok roma száramazásún látni 2,3,5 típusú papucsot nyáron utcán.


Nekem leginkább az első tetszik, cuki a nyuszi és kényelmesnek is tűnik.

2020. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt.


Az a bokatörős magassarkú utcai szandál, a szőrös összeszed minden szöszös porcicát, a többi meg nem tűnik kényelmesnek.

2020. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

Fura hogy mindenki szerint utcai a 4-es, több nőt is ismerek aki ilyesmit hord otthon, nem szeretik a lapos talpú lábbeliket. Azt mondják nekik kényelmesebb, ha van sarka.

(NEM én állítom, én a 2-es választ írtam, csak érdekességképp írom. :D )

2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7, a 4. nem csak kicsit magassarkú, hanem platform és hatalmas sarka van. Ez már rohadtul nem a kényelmes kategória, bárki bármit mond.


Pl ez egy kényelmesnek tűnő méretű platformú és nem nyaktörősen magassarkú papucs

[link]


Ebbe azért belefér, hogy kerülgeted a gyereket-macskát, lépcsőzöl, kiugrassz benne a postaládáig, vagy felállsz a székre hogy kicseréld az izzót.


A kérdező 4es lehetősége inkább az a "kávézni meg gyantáztatni megyünk a lányokkal Agusztusban" jelleg

2020. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első cuki, de nem az én világom, a többi nekem elég visszataszító, főleg a 2. és a 3.. Én nyáron strandpapucsot hordok, télen pedig ilyesmit, puha és kényelmes:

[link]

2020. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#7

Mint írtam, ilyesmi. Platformos, magassarkú. (Azért nem azt írtam, hogy "pont ilyen", mert ilyen "beburkolt" talpú meg dekorált darabot még nem láttam az ismerőseimen, inkább egyszerűbbet, de a sarok kialakítása stimmel.)

Mint írtam, nem én gondolom így, kár engem győzködnöd. Számomra a magassarkú egy kínzóeszköz, soha nem hordom. Ettől még más emberek szerethetik, nem fogom megtiltani(?) az ismerőseimnek hogy olyat hordjanak, ha nekik jó.

2020. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!