Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem botránkoztat meg...

Csak engem botránkoztat meg az amikor egyes nők így választanak ruhát?

Figyelt kérdés

Nekem egyben "szexi" is és egyben "szánalmas" is amikor egy nő pl teljesen fehér farmernadrághoz fekete bugyit vesz fel. Nem azzal van a bajom ha kivillan, sőt az jó is :D. Hanem amikor teljesen áttetsző a fehér cucc és látszik az alatta levő alsónemű.

Van a másik változat amikor mondjuk szürke ilyen "egybe ruha" elég ritka szövésű és annál is át lehet látni teljesen, azt viszont nem értem, hogy a melltartó miért nem látszik át :D.

A legrosszabb pedig (szerintem) amikor fehér felsőt vesz fel valaki és alatta mondjuk rózsaszín melltartó van. (ez konkrétan egy tanárom volt és nem 30 éves hanem duplája)


Kinek milyen véleménye van erről?


2020. júl. 4. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fehérneművel van baj ebben az esetben. Nekem ha lehet ilyet mondani, hitvallásom, hogy valami vagy szándékosan legyen átlátszó, ami alá szánt szándékkal vesz valamit az ember, mert arra tervezték, vagy egyáltalán ne legyen az.


Szerintem ideális esetben nem kellene tudnia egy idegennek, hogy milyen színű fehérneműt visel a másik. Csálé az anyaga annak a ruhának, ahol erre vigyázni kell.


Én nem nagyon szoktam ezt figyelni másokon, viszont magamon rettenetesen kényes vagyok rá, hogy ne legyen ritkaszövésű az anyag. Szerintem ezzel kellene kezdeni.

2020. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Két fajta színű melltartóm van. Fekete és fehér. Szerintem mégsem öltözködöm gázul, rózsaszín póló alá lazán mehet fehér melltartó, zöld hálós felső alá pedig fekete.

A bugyi, na az tényleg gáz, gondolom abból több mint kettő van mindenkinek. Szerintem max a romák szerint szexi a fehér naci alá fekete bugyi, a többi meg csak simán igénytelen és lexarja magasról. Vagyis szeretném hinni.

2020. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Izlést sajnos boltban nem lehet venni, ezzel sajna nem lehet mit kezdeni.. Eszembe nem jutna fehér alá, legyen az farmer, vagy bármi fekete bugyit felvenni. Fehér alá rózsaszínt?:D Ez meg a másik..
2020. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon maximum elkönyvelem, hogy nem túl jó az ízlése (vagy legalábbis nagyon eltér az enyémtől), de biztos, hogy nem fog így kattogni rajta az agyam.
2020. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

(F) Rózsaszín póló alá gondolom a fehér melltasi szerintem sem rossz :D, csak az én írásom szerint fordítva voltak a színek.


A fehér póló és a rózsaszín melltartós kombón kívül a többi szettet nem kihívóan viselték az egyének viszont csak azért is ki lehetett venni, hogy mi lapul a nadrág alatt. :D

Egyébként közelről, tehát méter másfél méter távolságból meg nem mondtam volna, hogy átüt az egyik a másikon, viszont messziről annál inkább.

2020. júl. 4. 19:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz fehér alá a fehér se jó választás, inkább testszínű.


Viszont szerintem a gyártók is ludasak, amiket nyárra árulnak fehér felsők, szerintem 90%-ban átlátszó. Szopjanak lovat.

2020. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi ezt a posztot. Ha valaki megkérdezi legközelebb, hogy miért fekete minden cuccom, egy érvnek megfelelő ez a kérdés is
2020. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nincs mit. :D

Egyébként abban jó ha valaki így öltözik, hogy az ember legeltetheti rajta a szemét viszont ki vannak akadva ezek a hölgyek ha megbámulják őket :D

2020. júl. 4. 20:05
 9/14 A kérdező kommentje:

4. válaszoló!

Nem kattog rajta az agyam, csak egy bizonyos családi rendezvényen rögvest kettőt is láttam és ezért írtam ki.

2020. júl. 4. 20:07
 10/14 anonim ***** válasza:

"4. válaszoló!

Nem kattog rajta az agyam, csak egy bizonyos családi rendezvényen rögvest kettőt is láttam és ezért írtam ki."

Kérdést írtál ki róla azzal a címmel, hogy meg vagy botránkozva, innentől lényegtelen, mit mondasz, kattog rajta az agyad. Esküvőn láttad amúgy?

2020. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!