Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bokacsizma, sportcipő...

A bokacsizma, sportcipő tényleg tönkreteszi a harisnyát?

Figyelt kérdés
Mármint a harisnyára érdemes zoknit húzni?
2020. okt. 30. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam zoknit húzni rá
2020. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se a bokacsizma, se a csizma nem tette tönkre még a harisnyámat.
2020. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer tett tönkre pár harisnyát egy régebbi bokacsizmám, mert a bélése elkezdett felválni. MIóta normális bokacsizmát veszek, nem történt ilyesmi.
2020. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tett még tönkre harisnyámat cipő.
2020. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sportcipő nekem sosem tette tönkre mivel puha belül így nincs mi kiszakítsa.

Csizmát nem hordok, zoknit meg nem húzok rá mert a kettő együtt sok lenne.

F.

2020. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok vele, az irodába mind a kettő már meleg volna...
2020. nov. 3. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Akkor vegyél sportcipőt harisnyával és nincs gond.

Sportcipő nem "bántja" a harisnyát.


5-ös voltam.

2020. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bokacsizma inkább. A sportcipő kevésbé, mert annak valamennyire puha és szövetes a belseje. Én általában harisnyát hordok, és az a tapasztalatom, h főleg az alkalmi cipők nyírják nagyon a harisnyákat. Pl magassarkú, balerina, alkalmi csizmák (akár boka, akár rendes), vagy olyan csizma, ami zippzáras oldalt. Sportosabb cipők közül nekem inkább csak converse tornacipő nyírja őket, edzőcipő az nem. Érdemes lehet rá zoknit húzni, az sokat segít a harisnya megóvásában, sok lány szokott is, de én azt nem szeretem. Egyrészt érzetre is elég vacak, meg esztétikailag is zavar. Én inkább úgy kompenzálok, h új harisnyához próbálok olyan cipőt választani, ami nem strapálja annyira. Azokhoz a cipőimhez, amik intenzíven nyírják a harisnyáimat, igyekszem olyan harisnyához venni, amit pár alkalommal már használtam, így nem akkora baj, ha tönkreteszi a cipő. 32/N
2021. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!