Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kígyó bőr hatású boka csizmáho...

Kígyó bőr hatású boka csizmához mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép boka csizmám fekete fehér "márványos" mintázatú bőr hatású, tompa hegyes órra van és kis tömb(ha eza neve) sarka van. Ki mit venne fel hozzá? Mi illik hozzá?

2020. okt. 29. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy kék vagy szürke egeszruhat vennék fel hozzá egy nyaklancot

A lényeg ne csicsas ruhát vegyel fel hozzá mert a csizma is már önmagában feltünőbb darab

2020. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a csizma feltűnő, ezért csak egyszerűbb darabok mennek hozzá. Én fekete skinny farmerrel (mivel nem szeretem a szoknyát), és egyszínű testhezálló fekete felsővel, garbóval stb. kombinálnám. Hozzá egy aviator fazonú fekete pilótadzseki, vagy szövetkabát. A csizmával harmonizáló színű öv is jó mutat.

De ugyebár nem ismerjük a ruhatárad többi darabját sem, ill. azt sem hogy venni akarsz e csizmához új darabokat, vagy a meglévőkből akarsz szettet összeállítani.

2020. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kígyóbőr szoknya és blézer.
2020. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszínű darabokat. Fekete, sötétzöld, kék, szürke stb. Mivel én ruhamániás vagyok, valami szép egyberuhával tudnám elképzelni.
2020. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!