Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok varrónőnél ruhát...

Szoktatok varrónőnél ruhát varratni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet és miért? :)
2010. aug. 9. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én nem, mert nincs rá szükségem. eddig mindig megtaláltam rendes ruhaboltban is amit kerestem. :)

17/L

2010. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy osztálytársam varrónőnél varratta a cosplayét ami 100000 ft volt (muodjuk az báli ruha féleség volt)
2010. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem a cosplayben pont az a lényeg, hogy magadnak csinálod... Bár akinek van pénze rá... Valamiből a varrónőnek is meg kell élnie :D

Én az iskolai egyenruhámat varrattam varrónőnél, egy rakott szoknya, egy egyszerű felső és egy gallér.

2010. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én szoktam varrónőnél varratni. Ha találok külföldi divatoldalon valami ruhát, ami megtetszik, de itthon nem találkozom vele, vagy csak ha megálmodok magamnak egy ruhát.

Szeretem, hogy az anyagától kezdve, a gombokon keresztül én választok ki hozzá mindent, és hogy másnak nincs pontosan ugyanolyan darabja.

2010. aug. 9. 17:25
 5/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!jó neked,hogy ismersz ilyen jó varrónőt,aki ilyen jól varr. :)

nagyon drágán csinálja?

egyébként én egy szoknyát varrattam eddig,de az sem tetszett.

2010. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére olcsón, de nagyon szépen, gyorsan dolgozik! :)
2010. aug. 9. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Én többnyire a táncruháimat, illetve báli, alkalmi, sulis ruháimat szoktam varratni :)
2010. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Varrattam két nadrágot és egy szoknyát, nyomtatott kép alapján. Kegyetlenül elbaszott mindent, pedig mindig mentem, próbálgattam, mondtam, hogy hosszabb legyen a szára, erre rövidebbre csinálta, kértem, hogy varrjon mindre övbújtatót, de ez se jött össze.
2010. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy rossz tapasztalatod van. :-(
2010. aug. 9. 22:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. :D Igazából én is sajnálom. De annyi pozitívum volt benne, hogy rászántam magam, hogy megtanujak varrni. :)
2010. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!