Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagyon keves...

Szerintetek is nagyon keves Magyarorszagon az elegans ember?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

#8 Az a szomorú hogy ez a legbasicebb farmer pulcsi sportcipő szettben is ugyanúgy mind megtörténik ha nem egy kifejezetten dagadt vagy ronda nő vagy szóval istenigazából tök mindegy. Még egy kukazsákban is utánad fütyülnek.

Amúgy visszatérve a kérdésre szerintem is, és itt most szerintem nem kosztümre meg 10 centis magassarkúra gondol a kérdező se hanem csinos, nőies, esztétikus stílusra amihez szoknya sem feltétlenül kell. De felőlem aztán mindenki úgy öltözik ahogy akar. Mondjuk én azt tapasztaltam hogy itthon manapság aki sikkesebb, csinosabb a mindennapi életben az hamarabb kap beszólást hogy "miért vagy ennyire kiöltözve", mintha gáz lenne igényesnek lenni. Ennyi erővel én is megkérdezhetném minden második embertől hogy miért nézel ki úgy mint egy csöves a turis susogósba meg a mocskos, leélt tornacipőbe de akkor meg menne a sértődés 🤷‍♀️ Szóval ezt a témát én már elengedtem, nem érdemes ezen vitatkozni

2020. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen kevés van. Akárhányszor hazamegyek Magyarországra látogatóba, minden alkalommal elszörnyülködök, hogy néznek ki az emberek.
2020. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Én személy szerint csúnyának tartom az elegáns cuccokat.

Snaeker farmer meg kapucnis pulcsi sokkal jobban néz ki szerintem.

Most akkor igénytelen vagyok?🤔

2020. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak Magyarországon van ez így. Külföldön lakom. Kifejezetten túlöltözöttnek érzem magam néha magassarkú csizmában, szoknya /ruha és szövetkabát szettjeimben. Pedig ezeket átlag napokon hordom. Viszont, mindenkinek megvan - vagy előbb utóbb meglesz - a maga stílusa. Aki farmerben, kapucnis pulcsiban érzi jól magát, nem feltétlenül tudná ugyanúgy jól érezni amgát egy olyan összeállításban, mint amit például én hordok. Én viszont tudom magamról, hogy nekem a kapucnis pulcsi farmer kombó lenne kényelmetlen.

Én senkit nem tartok igénytelennek az öltözködési stílusa miatt, és senki felett nem ítélkezem.

2020. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Aki elegánsan öltözik, az jó eséllyel autózik a házától az irodájáig. Azért mert a négyeshatoson nem öltönyös emberek utaznak, még vannak bőven...
2020. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Első sorban szerintem a pénz és lehetőség hiánya másodsorban meg komformizmus miatt.


Vagy úgy nézel ki mint az n+1 másik csaj, vagy le vagy szólva.


A túltöltött száj, uncsi hajak meg azért vannak mert az ismerős csak ilyet tud.

2020. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16

Vagy egyszerűen csúnyának tartja?🤔

2020. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17, mit, az eleganciát?
2020. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

„ sajnos kevés embernek van stilúsa, a legtöbb ember igénytelen önmagára nézve ”


A saját, kialakult stílus miért egyenlő az elegáns viselettel?

Átfedés van maximum...

Simán lehet valakinek tudatosan komponált, esztétikus szettje anélkül hogy elegáns lenne.

2020. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

18

Az elegáns ruhákat.

Zakó öltöny ing öltöny nadrág stb

2020. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!