Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól ciki rózsaszí...

Hány éves kortól ciki rózsaszín kabátot hordani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem ciki. Én is hordok 20 éves fejjel, szerintem egy nagyon szép szín a rózsaszín, főleg a pasztel árnyalatai.


Emlékszem 8-9 éves korom körül nagyon sok fekete cuccot hordtam, valószínűleg akkor azt hittem ciki lesz a korosztályomba. Visszagondolva hülyeség volt :)

2020. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen rózsaszín, egy pasztell árnyalat elegáns és kortalan de mondjuk rikító neon rózsaszínt nem vennék fel
2020. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
100
2020. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy púderrózsaszin bordzsekim. 28L
2020. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nincs korhoz kötve, én most sem hordanék 20 évesen mert nem szeretem a színt, de aki szereti az viselje kortól függetlenül szerintem.
2020. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen is hordom. Fekete színt pl nem szeretem, akkor inkább rózsaszín meg piros. A rózsaszín kortalan. Ha tetszik hordjad bátran.
2020. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem korfüggő. Van olyan fazon és árnyalat ami bárkin jól áll 20-120 éves korig.
2020. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Édesanyám 58 évesen hord egy szép púderrózsaszín szövetkabátot hozzáillő táskával. Alapból letagadhatna a korából, de ebben még fiatalabbnak néz ki :)

Az elegáns rózsaszín nem korhoz kötött. A pinkre azt mondanám, hogy az tényleg inkább tinédzserekhez illik a többi neon színnel együtt, de ez sem szentírás.

2020. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!