Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gusztustalanul néz ki a...

Gusztustalanul néz ki a lábfejem lányként, és iszonyúan félek mit fognak gondolni a többiek a kötelező úszásórán... Szerintetek mit tegyek? Van aki szitén önizalomhiányos e téren? Többi lent

Figyelt kérdés
Egész életemben nagyon utáltam a lábfejem, ha lehet sosem vagyok mezítláb. Sokat sportolok, a fiúktól is kapok bókokat az alakomra, és az arcommal is ki vagyok békülve, de egyszerűen ha látják a lábam minden önbizalmam elmegy, nem tudom nőiesnek érezni magamat. Iszonyú nagyok (42), szélesek és vaskosak, mintha el lennék hízva, a körmeim csúnyán nőnek és lúdtalpas is vagyok mellé. Idén költöztünk, ezért új iskolába kerültem, és múlt héten derült ki, hogy itt kötelező úszásórák is lesznek, amitől teljesen bepánikoltam. Sajnos még nem igazán tudtam beilleszkedni, meg van a lányok közt is aki nem kedvel, szóval nagyon félek mik lennének a rekaciók ha látnának mezítláb, a fiúkról nem is beszélve. Az előző suliból is csak a legjobb barátnőim láttak mezítláb, és még ők is vicceltek azzal, hogy néz ki. Gondolkodtam rajta, hogy beteget jelentek, de miután ez hetente lesz, úgysem tudom megúszni. A legjobb ötletem, hogy crocs-ot fogok hordani papucs helyett, és amint leveszem bemegyek a vízbe, hogy ne lássák... Szerintetek mit csináljak? Van aki hasonló cipőben jár? Kérlek ne írjátok, hogy biztos nem olyan durva, ahogy kinéz, mert sajnos tudom hogy nagyon gáz

2020. nov. 8. 13:04
 1/9 subrette ***** válasza:
100%

A Crocs jó ötlet. Nem is biztos, hogy észreveszik, amit nem szeretnél.

Nézd a jó oldalát: a nagy lábfej kimondott előny az úszó lábmunkánál. Mintha egy kisebb uszony lenne a lábadon. Ha majd látják, hogy milyen jól úszol vele, másképp fognak hozzáállni. Ha észreveszik egyáltalán.

2020. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na küldj képet!:) egyébként én sem

Szeretem a lábfejemet, széles és a lábujjaim rövidek és ducik :/ ráadásul 175cm magas vagyok, vékony, de bokám SEMMI, szóval olyan vagyok térdtől lefele, mint egy férfi :/

2020. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, téged nem szekaltak ezzel, te ezt mennyire tudtad elfogadni? Képet max priviben tudok küldeni
2020. nov. 8. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy,széles lábfejem van,vaskos nagylábujjal,bütyökkel. Nem szeretem,de van ahol nem lehet takargatni.L.
2020. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Majd pár év múlva rájössz hogy ennél nagyobb gondok is vannak az életben. Nem nézhet ki mindenki úgy mintha most mászott volna le a címlapról. Senki sem tökéletes és pont ezért nem szeretem azt a kifejezést használni hogy "más" vagy "hibás" külső... Mihez viszonyítva? Aki külsőségek miatt piszkál vagy viccelődik rajtad, az nem barát, de még csak nem is olyan ember akinek a véleményére adni kell. Engem agyon szekáltak általánosban a beszédhibám miatt, középsuliban meg volt aki azt mondta cuki, felnőttként kutya se törődik vele. Tudom a tinik gonoszok, ok sem kell nekik hogy bántsák a másikat. Minél jobban akarod takarni a lábad, annál hamarabb felfog valakinek tűnni. Fogadd el hogy ez is te vagy, aki beszól tuti az sem tökéletes de légy különb és ne is halld meg amit mondanak.

Hozzátennék még annyit, hogy nekem se szépek a lábaim a nagylábujjaim meg görbék meg a kicsik is alulról befele állnak. Férjem 2 és fél év után vette észre hogy hogy állnak a lábujjaim... :D

2020. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell :) Ezek nem ugyanaz az emberek, szard le!
2020. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mint férfi válaszolok:

Hidd el, egy uszodában senki nem fogja nézni a lábfejed. Pláne nem a fiuk. Magamból kiindulva, 25 év alatt a strandon, se termálban SENKINEK nem néztem meg a lábfejét :D. Eszembe nem jutna. Nem is érdekel.


Úgyhogy szerintem kicsit túlizgulod az egész problémát. Messze nem érdekel ez annyi embert, mint te azt gondolod, hidd el nekem.

És igen. Te azt gondolod, hogy csúnya. És ez rá is teszi a bélyegét az egészre. És ezáltal úgy is viselkedsz, mintha az lenne, és tényleg lenne mit "takargatni". Közben szerintem egy tök átlagos lábad van. Ami neked lehet nem tetszik, de másnak fel nem tűnne...


Én a helyedben elengedném. Vannak ennél nagyobb problémák is az életben. Fogadd el, hogy olyan a lábad amilyen. Amit kötve hiszek, hogy annyira drasztikus, mint ahogy te látod.

2020. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan küld privátban :)

Igazából nekem sosem szólt be érte senki de én mégis kényelmetlenül érzem magam. Magamból kiindulva én MINDENKINEK megnézem a lábfejét ès nem azért mert lábfétisem van, hanem mert zavar a sajátom :/

2020. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, észrevették? Mit szóltak hozzá?
2021. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!