Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti örülnétek, ha a kormány...

Ti örülnétek, ha a kormány kötelezővé tenné nyárra minden férfinek a rövidnadrág-viseletet és minden nőnek a miniszoknya-viselést?

Figyelt kérdés
Pénzbüntetést kellene fizetnie annak, aki nem az előírt öltözetben megy ki az utcára. Egy szabálysértés ötvenezer forint. Május 15. és szeptember 15. között lenne kötelező ez az előírt utcai viselet.

2020. ápr. 12. 16:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
99%

Nem.

És kissé beteg elméd van.

2020. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes fantáziád van... de nem. Nem szeretem a miniszoknyát, nem akarom mutogatni magam. Már rendes szoknyával rossz amikor felkapja egy szellő.
2020. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem osszon deot a kormány nyáron, mert sok a büdös ember.
2020. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

Anyádnak is? Nagyinak is?


Nem, mert

- ne mondja meg senki, mit vegyek fel

- ne mondja meg senki, hogy olyat vegyek fel, amiben kényelmetlenül érzem magam, és aminek a gusztustalan vizslatások az oka

- lehet, hogy én fázósabb vagyok, és nem akarnék szoknyácskában parádézni

- nem akarok látni férfiakat rövidnadrágban

2020. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%

Örülök, hogy kiéled itt a meztelenlábszár-fétisedet, nincs ezzel semmi gond, de komolyra fordítva a szót, nem szeretnél te olyan országban élni, ahol a totalitárius diktatúra ezen a szinten tobzódik, hidd el nekem.


Amúgy megértem, hogy tetszenek a lábak... bár kötelező szőrtelenítést is előírhatnál hozzá, mert engem az úton-útfélen látóterembe tolt kiszőrösödött férfilábaktól leginkább csak a hányinger kerülget, alig várom, amikor a sok melegevan hülyegyerekre visszakerül a nadrág. Cipő-zokni persze nem zavarja őket a 40 fokban se, de a szőrös kapanyél botlábukat már 20 fokban is mutogatnák... Nézd apa, vannak lábak, amik engem is érdekelnének, de az nem a Randomjózsi lesz. Se a magyar társadalom visszereslábú másik kétharmada. Szíveskedjél lekorlátozni azt a "minden"-t, én nem hiszem el, hogy te tényleg minden lábra ráizgulnál.

2020. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Metionin ***** válasza:
75%
Bebaszna ha a kormány mondaná meg azt is hogy mikor mit vegyek fel. Viszont biztos vagy ebben a "mindenki"-ben? Hordjon tényleg MINDENKI minit, a folyósan kövérek, a 80 évesek, a szőrtelenítésellenesek, a visszeresek, az O-lábúak, tényleg mindenki? :D Tetszéssel nézegetnéd tényleg MINDENKI virgácsait? :D
2020. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
5-ös! Nálatok a kutya-macska is szőrtelenítve van? Mert az is ronda szőrös, és a mocsadékok sosem vesznek nadrágot. 😂😂😂😂
2020. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon praktikus is lenne hidegfront utáni 7 fokos reggeleken.

Én inkább azt tenném kötelezővé, hogy munkahelyen nem lehet 26 foknál melegebb. 1 milliószor többet érne.

2020. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%
És a templomokban az előtérben öltöznénk át mise előtt? A pap mit viseljen a körmenetkor?
2020. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%
Mi értelme lenne? Meg ha egyszer jön egy random hidegfront akkor fagyjon le a tököm miattad? :D
2020. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!