Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány méretig érdemes bevetetni...

Hány méretig érdemes bevetetni, átszabatni a nadrágot?

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam, és a 44/46-os nadrágjaim helyett most 40-est, más fazonból 42-est hordok.

Van néhány 44-46-os vászonnadrágom, amiket nagyon szeretek. Próbált már valaki ennyit bevetetni nadrágból, tehát 2-3 méretet? Érdemes, vagy már annyira át kellene szabni, hogy többe kerülne, mint az új?



2020. nov. 14. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szét kell szednie a varrónőnek, és átszabni. Mert a szűkítő varrások, egyéb mellékvarrások máshová kell kerüljenek.

Szerintem olcsóbban jössz ki, ha újakat veszel.

2020. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:( szomorú vagyok... amúgy ezek ilyen 3-4000 forintos oldalzsebes vászonnadrágok, szóval semmi extra, csak tényleg szeretem őket. de akkor lehet, hogy lemondok róluk mégis.

köszönöm szépen a tájékoztatást

2020. nov. 14. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld eladni vaterán, fb marketplace-en... Ha csak egy-két ezret kapsz érte, már jobban jársz... :)
2020. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 3 méretet szerintem sem lehet már bevenni, nekem még az egynél is mondták, hogy jó, hogy csak kicsit lötyög, mert ha jobban lógna, nem biztos, hogy szép lenne a végeredmény (esztétikailag).

Szerintem ez a szűkítés ilyen fél-egy számoknál működik úgy, hogy ne lehessen észrevenni a ruhán. Vagy persze kereshetsz egy nagyon profi női szabót, aki tényleg az egész nadrágot átszabja-varrja neked, de az biztos, hogy baromi drága.

2020. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy lehet megoldani, ha teljesen szétszedi a nadrágokat, teljesn újra szabja öket és úgy varrja össze. Ez nagyobb munka, mint teljesen újat varrni, ennek megfelelöen jóbal többet is kérnek érte, érthetö módon.


Sokkal jobban jársz, ha a meglévöket eladod, és veszel újakat.

2020. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!