Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőm egy ideje nyaggat,...

Barátnőm egy ideje nyaggat, hogy rózsaszín inget miért nem hordok. Neten ki is nézett egyet. Csajok véleményére lennék kíváncsi! Szerintetek kissé nem meleg stílus? Barátnőm szerint egyáltalán nem.

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 15. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Rózsaszínű heteró férfiak is hordhatnak általában a siker színe. De itt az a gáz hogy a barátnőd mondja meg hogy mit vegyél fel. Vajon ő mit szólna ha mondanád meg neki hogy mit vegyen fel
2020. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Rózsaszínt *
2020. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően hiszek abba, hogy a ruhák színe nem határozhassa meg az identitásunkat. De tény, hogy én is néha furán nézek a rózsaszín inges pasikra. Szerintem egy világos, pasztel kék is lehet annyira letisztult hatású, mint ez a rózsaszín.


Ha te kényelmetlenül érzed/éreznéd magad benne akkor ne engedj a nyaggatásnak.

2020. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
95%

Én meg hiszek abban, hogy nem veszek fel olyat, ami nekem nem tetszik.


Kérdező: neked tetszik egyàltalàn?

2020. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sokszor vagyok ingben. Konkrétan tetszik. Csak valamiért sokan azt mondják rózsaszín ing meleg viselet. Mondjuk ezt nem mondanám igaznak.
2020. nov. 15. 08:54
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
79%
A rózsaszínre gondoltam, bàtya, nem az ingekre.
2020. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Szeerintem jó, ha sötét hajad és szemed van, vagyis mediterrán típus vagy.
2020. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha tetszik neked, akkor vedd fel nyugodtan. Ha nem, akkor ne vegyél a barátnőd kedvéért.

Tudom, nem ide tartozik, de csak érdekelne a válasz.

Miért fontos az, hogy a nők mit gondolnak erről, ha van barátnőd? Ha neked és a barátnődnek tetszik a rózsaszín ing, akkor nem hordod, ha más nők itt azt írják meleges?

2020. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem érdekel a többi ember véleménye.
2020. nov. 15. 10:04
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Én hordtam régebben, 15 éve minden srác itthon rózsaszínben mászkált. Ma azért nem hordom, mert nem szeretem a színt. Ha szeretném hordanám.
2020. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!