Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemsokára megyünk a Deichmann-...

Nemsokára megyünk a Deichmann-ba olyan balerina cipőt venni. Melyiket válasszam? Linkeket küldenétek? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de a Deichmannos és Humanicos cipők nagyon gyenge minőségűek :(

Nem éri meg 5-6000-eket adni egy balerináért,ami 3 hónapot fog kibírni.Sokáig én is ott vásároltam,de aztán rájöttem ennek az árnak a harmadáért megkapom ezt a minőséget a kínaiban is.Azóta szinte az összes nyári cipellőm kínai,jobban bírják,mint a deichmannos,télivel még nem próbálkoztam onnan,írjon,aki igen.

De ha nem győztelek meg,akkor itt nézelődj,én nem választok helyetted :P

[link]

2010. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát lehet, de én a kínaiban vásárol cípőim felét azért dobhattam ki mert 1 hónapig megvolt 2* vettem, fel és egy csepp víztől szétszakadt. a deichmannban legalább fél év garancia van rá
2010. aug. 10. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom milyen vagy milyen a stílusod így nem tudok ajánlani de nézz szét a weboldalukon :)


amúgy nem értek egyet az elsővel mert a kínais 1-2 hónap alatt szét megy emez meg tovább bírja de ha fél éven belül szlt megy akkor kicserélik vagy megjavítják :) úgyhogy jobb a kínainál

2010. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

aha megjavítják,visszavittem,azt mondták nem rendeltetésszerűen használtam

mégis hogy lehet egy cipőt nem rendeltetésszerűen használni?

a garanciával bizony kitörölheted,úgyis kitalálnak valamit,amiért nem javítható,cserélhető

2010. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

előző: hát tudod mindegyik jól néz ki ( kivéve a rózsaszínűek) ezért nem tudok dönteni. inkább feketét szeretnék.

azért kösz:)

2010. aug. 10. 18:07
 6/15 A kérdező kommentje:
18:03-nak ment az előző
2010. aug. 10. 18:08
 7/15 A kérdező kommentje:

18:06:


nekem már volt olyan hogy visszavittem és tök nyugisan kicserélték.

személytől függ. ha jó fej intézkedik ha nem akkor hagyja a f**cba

2010. aug. 10. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:

18:03 vagyok szétnéztem sztem ezek tök jól néznek ki ezek közül válasz :


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fúj
2010. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

télleg nagyon jók:D

legalább az előzőekhez képest ( 18:03-as kivételével) ez normális válasz volt!

amúgya második nagyon jó XD

köszi :):)

2010. aug. 10. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!