Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Autót gyakran vezető nők,...

Autót gyakran vezető nők, nektek milyen a téli cipőtök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én szeretek nőiesen öltözni, de a csinosabb cipőkben nem tudok vezetni, mert nem érzem rendesen a pedálokat. A laposabb kényelmes cipőkhöz pedig nem igazán illenek a ruháim. Ti milyen cipőt hordtok télen, vagy cserélitek, amikor kiszálltok? Kötekedők kíméljenek!

2020. nov. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában lapos cipöt hordok, nekem az kényelmes.

De ha valamiért magas sarkút viselek, akkor vezetéshez átveszek egy laposat, amikor meg kiszállok, visszaveszem a magassarkút

2020. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már csizmákat hordok, annak amit a legtöbbször felveszek a sarka 6cm, ebben még simán vezetek, lehet érezni a pedálokat és nem akad be (első 1-2 alkalom furcsa volt de ez minden cipőváltásnál így van)

Ha pedig valami magasabb sarkút szeretnék felvenni akkor berakok az autóba egy kényelmes sportcipőt és gyorsan belebújok vezetéshez.

2020. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Igazi nő tűsarkúban is tud vezetni!😉
2020. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok magassarkúban is vezetni, nekem nem okoz problémát. De egy sneaker mindig van a kocsimban.
2020. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magassarkú csizmát, nyáron szandált. Szerintem autófüggő is, hogy fent vagy lent vannak a pedálok. Utóbbinál valószínűleg kényelmetlenül ki kellene tekernem a bokám, hogy kinyomjam, ha viszont fentről "lóg", a sarok még segít támasztani is. Egyedül mezítláb, illetve papucsban bonyolult, mert a lábam nem elég merev ahhoz, hogy egyenletesen érje a pedálokat, a papucs meg csúszkál és beakad. De ismerek olyan futár lányt, aki nyáron csak abban vezet, teljesen biztonságosan.
2020. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hordok magassarkút, mert nem áll jól. (Kövér vagyok, a magas sarok meg kiemeli ezt a tulajdonságot)

A Te esetedre viszont a cipőváltás tűnik praktikus megoldásnak.

2020. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!