Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női-férfi ruhák, cipők? Mi a...

Női-férfi ruhák, cipők? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ez egy megosztó kérdés lesz. Több kérdésnél is láttam hasonlót az elmúlt napokban, hogy "ciki-e férfiként..." "ciki-e nőként...". A válaszok egy része főleg ha férfi vesz fel nem teljesen férfiaknak szánt ruhadarabot, cipőt, zoknit, bármit akkor az egyértelműen csak és kízárolag "homár" "homoszexuális" "meleg" (és különböző jelzőkkel), de ha csaj vesz fel férfi ruhát az elfogadott. Miért kell ezeket az előítéleteket 2020 végén(már majdnem 2021) még erőltetni? Ha valaki valamiben jól érzi magát miért ne? Ismerek egy full inteligens, okos, full heteró pasit (feleséggel, gyerekkel stb.) mégis szereti a magassarkú (főleg éktalpú) cipőket. És rohadtul jól áll neki. Egyáltalán nem homáros benne. Akkor meg miért? Ha egy csaj venné fel a férfi inget, nadrágot, zakót, akkor "hú de bátor!" "Milyen dögös!" he? mivan? Mi ez a megkülönböztetés? Szeretném erről a véleményeteket, pro-contra! Bennem kb. 2 hete változott meg amikor találkoztam ezzel a figurával.

2020. nov. 20. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet amúgy, hogy a Kérdező valójában a harisnyás pasi?? :D
2020. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11/11. Nem, de engem is megtalált.
2020. nov. 22. 13:05
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

10.

Ha nem mi lennénk a normálisak akkor meg ti lennétek, igaz?

Na 11-es az üldözési mániáddal minden ilyen jellegű kérdésnél itt vagy?

Ez már beteges, a kérdező is a harisnyás pasi , csak álcázza magát.

2020. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!