Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem idegesítő,...

Szerintetek nem idegesítő, hogy a női influencerek minőségtelen ruhaboltokat reklámoznak?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban youtubera gondolok, mint platform.

Azt látom, hogy rengetegen csinálnak SHEIN, ZAFUL, stb. hault, amivel egyébként nincs is probléma, de úgy adják elő, hogy azok a darabok minőségiek, és mindenkinek megéri őket megvásárolni. Holott az anyaguk szörnyű, fél óra alatt beleizzadsz télen-nyáron, elviselhetetlen viselni őket, egyébként meg ha viseled is, maximum 1 évig jó, de szerintem fél év után szétfoszlik. Eszükbe sincs mondjuk azt mondani, hogy egyébként lányok, jobban tesztitek ha kicsit beruháztok egy drágább darabra, mert az tovább jó... Persze tudom én, hogy az olcsó az olcsó, de itt azzal van a baj, hogy arra sarkallják a fiatalokat, hogy vegyetek egy kék farmert, és mivel fél év alatt gajra megy, vegyetek hozzá még két másikat, ugyan azért az árért (összességében a három), mint egy normális pl. Levis gatya, ami jó 5-10 évig.

Egyébként meg a legtöbb cuccon látszik is, hogy tiszta "kínai". Nekem ez annyira proli...

És persze a legtöbb szponzoráció, de hát pénzért bármit...



2020. nov. 28. 09:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ennyi buta libát :D gondolom egyébként meg állatvédők vagytok :DDDddd
2020. nov. 29. 15:24
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Mivan, nem tetszik, ha valaki nem a te véleményedet osztja?
2020. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem igazán világos, mit és kit tartasz butának, illetve az állatvédelmet miért tartod annak, most függetlenül attól, hogy az állatvédelemnek nem sok köze van a minőséghez. Egyszerű kérdésre válaszoltunk, nekem pl. sokkal nagyobb bajom a SHEIN-nel az, hogy éhbérért dolgoztat, mint az, hogy rossz minőségű vagy "proli", mert míg az előbbi társadalmi és környezeti probléma, addig az utóbbi preferencia kérdése. Ha nem tudsz normális, de a tiédtől eltérő véleménnyel mit kezdeni, akkor ne itt tépd a szád, hanem egy osztályteremben tanárként, kb ott szokás ez.
2020. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azért nincs bajod neked semmivel sem, mert tudatlan vagy. Nézd meg, hogy egy fast-fashion ruha hány liter vizet vesz igénybe, és miért is rossz a környezetnek, hogy Fast fashion ruhák készülnek.

Puszi valaki, aki nem egy vegán-állatvédő-fast fashion divatguru.

2020. dec. 1. 20:41
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel,sajnos amíg az embereknek nincs ezzel baja,nem fog bekövetkezni változás. Én évek óta nem vásárolok fast fashionbe, környezetvédelmi okok miatt. Inkább hordok egy régebbi ruhát,ami már kopott,és spórolok amíg nem lesz pénzem rendes darabra. Az a baj,hogy az emberek szarnak a környezetükre,fontosabb hogy mindig valami újat vegyenek. Meg kicsit elegem is van abból,hogy mindig bejön valami hülye divat,és azért dobjunk ki minden régi ruhát, költsük a pénzt feleslegesen. Sajnos ezek a boltok és influencerek ezt sugallják.
2020. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Azért reklámozzák ezeket a cégeket, mert pénzt kapnak érte, vagy mondjuk választhat 10 db ruhát amit elküldenek neki ingyen, cserébe pár képért az instára vagy egy videóért a youtube-ra.


De ha ők maguk is veszik meg, akkor is megéri nekik, mert olcsó, és meg mert melyik insta pitsát vagy youtube macát láttad már 2x ugyanabban a ruhában pózerkedni???


Alexy Vivi (nem tudom mond-e valamit a neve) mondta egy videójában, hogy azért rendel ennyi olcsó felsőt shein féle helyekről, mert "ha az egyikben már csináltam videót, azt már nem vehetem fel újra". Csak tudnám mért nem?! Lenéznék róla a felsőt?

2021. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

16-os vagyok megint :)


Tehát nekik nem 5-10 éves használatra kell LEVI'S, hanem csak egy 1 órás forgatások miatt. Arra meg jó a 8 dolcsis shein top is.

2021. jan. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sheinen is van sok jo dolog es sok szar is, pont ugy mint az itteni boltokban. Nem art megnezni az anyag összetételét, en pl mindig 100%os pamutot veszek, nem poliesztert, igy csak jo minosegu de olcsó cuccaim vannak sheinrol. A kiegeszitokrol nem is beszélve, pl most vettem egy szoros bucket hatet sheinrol 1000 forintert, ugyanezek itthon 5-6kert mennek. Szerintem nem szar a shein, csak jol ki kell válogatni mit rendelsz. De en azert szoktam onnan is vásárolni, mert EN ONNNAN AKAROK, nem azert mert kiss annacska onnan vásárolt es lattam a haul videojat. Aki ezalapjan vásárol az meg is erdemli.
2021. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De azzal egyetertek h gaz mikor egy youtuber nagyon felelősnek mondja magat, aztan tonna számra rendelget ezekrol a helyekről, meg mindenfele smink markat hasznal ami állatokon tesztel, mert ezzel szembekopi sajat magat. Meg nagy vegán, de azert ezeket a cégeket meg siman támogatja.. ez tenyleg érdekes. En viszont nem vagyok vegan, se semmi védő, nekem erre telik, ezzel vagyok elégedett szoval fogok is rendelni.
2021. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!