Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok olyan oldalakat...

DemonaBlack kérdése:

Tudnátok olyan oldalakat mondani, ahol goth vagy punkszerű ruhákat tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
Szóval fekete cuccokat, necchálós dolgok (nem ilyen szexi fehérnemű szinten), bakancsok, stb. Hogy külföldi vagy magyar az mindegy, de örülnék ha nem túl drága, és ilyenekkel, mint wish vagy ebay én is tisztában vagyok. Valamint jó lenne, ha olyasmit ajánlanátok, amiről tudjátok, hogy legit, és nem borzalmas minőségű. Előre is köszi ^^

2020. dec. 1. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Metalshop és Rockpince.

Onnan is a Punk Rave, Killstar, Restyle, Devil Fashion, Disturbia márkákat ajánlom.

2020. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Vagy ezen márkák hivatalos webshopjait, úgy még olcsóbb is.
2020. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vannak olcsó és nagyon drága cuccaik is, de érdemes figyelni az akciókat. A minőségre nem tudok panaszkodni, a ruhatáram nagy része innen van és még sose csalódtam.

2020. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fantasmagoria, Disturbia, vagy Attitude holland is jó lehet neked.
2020. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rockpince, Metalshop, Killstart, Dollskill, Restyle, Fantasmagoria

Ezeknél olcsóbban nem fogsz minőségi cuccokat találni.

2021. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!