Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a techwear...

Mi a véleményetek a techwear stílusról?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint az ilyen stílusú nadrágok jönnek be. Ezek az alábbi neveken futnak, akiket érdekel: cargo pants, cargo jogger pants, techwear pants, "hypebeast" pants. Főbb jellemzői a nagy zsebek a comb résznél, a lelógó pántok és a vadlinál lévő szűkebb szabás. Sneakerekkel kiegészítve szerintem egészen menő hatást kelt.


Őszinte, normális válaszokat kérek!

Köszönöm!



#hype #Cargo Pants #Cargojoggerpants
2020. dec. 2. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éve divat volt. Szerintem szinte mindenkinek volt ilyen zsebes, pántos nadrágja. Viszont az nem jellemző rájuk, hogy vádlinál szűkek.

Én már nem hordanék ilyet, max. kutyasétáltatás, sétálás, kirándulás alkalmával.

2020. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen zokniba húzott melós gatya hatást keltettek:

[link]

[link]


Szerintem a nem vádlira cuppanósok túrázáshoz kifejezetten jók lehetnek, hogy ne kelljen minden után a hátisákot leakasztani, utcára 15-22 éves kor között elmegy, bár fullba nyomva eléggé jelmez hatást kelt.

2020. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszik, csak ne 30 kilósan hordj ilyet mert lánynak néznek.
2020. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt van, hogy pontosan milyenre gondoltam: [link]

Az eddig kapott válaszokat köszönöm!

2020. dec. 2. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól nézne ki bakancsba tűrve, mint a régi industrial cuccok, de ez a mostani bokavillantós-edzőcipős stiló nekem nem passzol hozzá.
2020. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Vannak jó techwear elemek. És az elgondolás is rendkívül tetszik, hogy komfortosan, a végletekig praktikusan (vízlepergető anyagok, sok zseb stb.) legyünk stílusosak.

De összeségében nekem sok. Én letisztultabb vagyok öltözködésben egy teljes techwear vonalnál.

Azonban építek be darabokat belőle. Viszonylag sokat.

Remekül ötvözhető japán all black és goth ninja cuccokkal.


A cargo nadrágok nekem például pont nem tetszenek:/

De neked igen:D és ez számít.

2020. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!