Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bomber dzsekit milyen boltokba...

Bomber dzsekit milyen boltokban érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Rendelni nem akarok, személyesen akarnám felpróbálni, de sehol nem találtam. Leginkább győri vagy veszprémi bolt érdekelne, ahol lehet kapni, ilyen kellene vagy hasonló:


[link]


2020. dec. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik fasht fashionbe van.

Zara,H&M, Bershka,Pulk and Bear stb

Szinte minden komolyabb ruha boltba

2020. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy nem ajánlom most a bomber dzsekit mert 5 fok alatt belefagysz
2020. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont azokban a boltokban, amit az 1-es írt, csak utánzatokat kapni. Egyik sem eredeti, sőt silány kínai ócskaság, utánozza a fazont, de még annak is hitvány, messze nem eredeti. A másikhoz: 5 fok alatt belefagysz - micsoda butaság, egész télen hordom, sok-sok éve, nem fagysz bele, ha nem plázás dél-afrikai utánzatot veszel.
2021. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, megerősíthetem hogy az említett boltok csak gagyit árulnak, bár biztos van akinek bejön az is. Végül amúgy a neten rendeltem pár hete.
2021. dec. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!