Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lenne érdemes "bevásárol...

Mikor lenne érdemes "bevásárolnom" plázás boltokban?

Figyelt kérdés
Most volt a névnapom és még régebb óta gyűjtöttem tabletra de rájöttem, hogy nem kell. Szóval van 60.000 forintom és ruhákat szeretnék vásárolni, mert nincs sok és rengetegen nem hordok már. Szerintetek érdemes lenne megvárnom a januári leárazásokat és még karácsonykor is összejönne még egy kis pénz, vagy most is elmehetnék? Akciósan szeretnék nagyrészt vásárolni, szóval egy pulcsira max 5 pólóra 2-3, farmer 4-5, csizmát is max 7000-ért vennék. Kéne szeptembertől a ruha, mert sulikezdés stb. :s 17/L Most is találok ilyesmi boltokban (Tally, Bershka, H&M) leárazásokat?

2015. aug. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Most pont vannak.
2015. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uh, köszi! és meddig pontosan? :)
2015. aug. 19. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom!
2015. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el, szétnézel,ha valami ruhadarabba beleszeretsz, és megéri neked annyit rá kiadni, akkor megveszed. Ha meg épp nem látsz olyat, akkor nem veszel:)
2015. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most menj. Én 1 hónapja voltam, bár nem sok mindent vettem, mert csak 1órára mentem be, hogy nézelődjek míg jön a buszom.

Tally-ben 2595ft-ért vettem farmert... szintén 3000 alatt pólókat.

H&M-ben is jó árak vannak, bár én ott nyári ruhákat vettem.

Bershkáról nem tudok nyilatkozni, ott inkább a nyári ruhák vannak akcióban, de annyira nem néztem

A másik kettőben a farmerek pulcsik sem eget rengető áron vannak most/még. Én mindig ilyenkor megyek vásárolni.

Igencsak 75%-os leértékelések vannak már mindenhol, és nem csak a nyári cuccok mennek olcsóbban:)

Szombaton megyek vásárolni, ha te addig nem akkor utána tudok bővebb információval szolgálni:D

2015. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én hétfőn szeretnék menni. Remélem még nem lesz nagyon kivásárolva minden :S
2015. aug. 20. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltam hétvégén, kb. semmit nem találtam.

A legolcsóbb farmert 7000ért vettem, a pólót meg 3000ért, de vékonyak.. csalódtam:( Ami meg volt jobb áron, az le volt válogatva nagyon.

2015. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!