Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy boltba akkor is visszavihe...

Egy boltba akkor is visszavihetek egy ruhát ha csak egyszerűen mégsincs rá szükségem?

Figyelt kérdés
volt már olyan velem hogy otthon, vagy pár nappal utána jöttem rá hogy nemfogom hordani
2010. aug. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem - a bolt nem kölcsönző.
2010. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hinném,akkor mindenki hetente új cuccokban járna ingyen. csak akkor veszik vissza,ha hibás
2010. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy ha esetleg valami másra akarod kicserélni... én egyszer vettem egy felsőt, de anyámnak nem tetszett,(mondjuk annyira nekem sem, csak kellett vmi a közelgő lagzira, ő meg erősködött h de vegyek egyet....) na mind1 én meg másnap visszavittem és elmondtam a sztorit az eladócsajnak és azt mondta h akk válasszak egy másikat. de pénzt vissza tutira nem kapsz sztem
2010. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 3 napon belül visszaviszed, s nagyon nagy szerencsédre kedves és megértő az eladó, akkor levásárolhatod.

De egyébként csak hibás árut cserélnek.

Esetleg egy kis füllentéshez folyamodhatsz, ha több eladó is van abban az üzletben, s nem emlékeznek rád, hogy te voltál az, aki próbált, hogy ajándékba vitted, de nem lett jó az illetőre.

2010. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk csak aznap, esetleg másnap, és tényleg csak cserére...esetleg azt beadhatod neki hogy ajándékba vetted valakidnek és nem tetszett neki...
2010. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!