Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mibe jártok bulizni?...

Csajok, mibe jártok bulizni? Gáz ha nagyon egyszerűen öltözködöm buliba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de azér leírom:

Attól függ mit akarsz. Ha csak táncolni, meg barátnőiddle dumálni, akkor a lehető legegyszerűbb módja, h ne kelljen fiúkkal foglalkozni. Ellenkező esetben sztem nem árt ha azér az egyik különlegesebb ruhádat veszed fel. Nekem pl bejön ha egy csajnak kivágott nyakú egyszínű felsője, vagy ruhája van, magassarkúval. Az ilyen csajok vonzzák a szemet. Semmi extrém, nem kell h durván kivágott, mindenféle csillogás, meg a 12 centis tűsarok. De legyen kicsit elegáns/nem annyira hétköznapi.

2011. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig miniruhába járok, vagy cicanadrág + valami hosszabb felső és persze magassarkú. Ha pasizni akarsz, akkor nem túl nagy rá az esélyed mivel ott a többi lány, akik túlöltöznek téged és te szürke kisegér leszel köztük.
2011. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pasizáshoz hozzászólnék:

A kevesebb néha több.

Ha egyszerűbben öltözöl,akkor is megtetszhetsz a fiúknak.(Véleményem szerint a normálisabbaknak...)

2011. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig tök egyszerű ruhába megyek el. Magassarkú kizárt buliba, mivel megfájdulna a lábam és viszonylag magas is vagyok (170).

Másrészt nekem nem igazán stílusom a bulikban való 'kevergetés' és miegymás, úgyhogy nem pasizni járok oda :D

De szerintem a kisugárzás a legfontosabb, ha egy agyon piperézett csaj ott áll és feszeng a minirucijában és a magassarkújában akkor megette a fene az egészet. A másik véglet amit a miniruhásoknál látok, hogy a színpadon táncolnak és belátni alul teljesen.. Meg kell találni az arany középutat, ahogy te jól érzed magad!

Megjegyzem én a hétköznapibb ruhámban is tök jól érzem magam és odaszoktak jönni a fiúk, pedig nem vagyok az a 10/10-es csaj :D De mint már mondtam, nem igazán szoktam 'diszkókban' ismerkedni :)

2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, hogy így jársz! legalább nem állsz be a miniruha, pics@ ki, cicanacis, fenékrázós ....hoz.:)
2011. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mi számít hétköznapinak... Vki már hétköznapra és egész elegánsan/szépen öltözik fel, vki meg kötött pulcsi, tornacipő...
2011. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Farmer, póló, cipő. Kényelmesen akarok bulizni :D
2011. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!