Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek számítanak az UGG...

Wazzzup13 kérdése:

Cikinek számítanak az UGG stílusú csizmák?

Figyelt kérdés
Sok helyen, cikkben látom hogy szidják ezeket a típusú csizmákat. Nem nagyon követem a divatot és nem értem mert már nagyon sok tök jól kinéző darabot láttam, amik nekem kifejezetten bejönnek. Nektek mi a véleményetek róluk?

2020. dec. 3. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Az
2020. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha neked bejön ne foglalkozz más véleményével.Én sem teszem.Nekem van egy ideje nem a legszebb de nagyon kényelmes és meleg.
2020. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
szerintem ha van rendes hó, akkor hangulatos lehet, anélkül nekem kicsit feleslegesnek tűnik
2020. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszenek és én szeretem is hordani, mert kényelmes és meleg. Nem érdekel, hogy más mit gondol róla.
2020. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik, de mindenkinek szíve joga azt felvenni amit szeretne. Ha neked bejön akkor hordd. Túl rövid az élet ahhoz, hogy idegenek véleményével foglalkozz
2020. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Proli és meg egy embert sem lattam akinek jól állna
2020. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Ciki.
2020. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Azt hordasz amit szeretnél.
2020. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem érdekel a divat, mindenki viselje azt, ami tetszik és szerinte jól áll neki, így az én véleményem is szubjektív.

Mint mondtam, lesz@rom azt, hogy az aktuális trendeket majmolók mit tartanak cikinek, de én nem húznám magamra, nem állna jól.

Úgy néz ki, mint egy jetiláb.

Ez tipikusan az a ruhadarab, mint a gigantikus méretű oversize cuccok, ami jelenleg mindenhonnan ömlik: csak a nagyon törékeny, filigrán alkatú lányokon mutatnak jól, a többieken igénytelen hatású és nevetséges.

2020. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem mi a baj vele, jó bélelt és meleg.

Én szeretem őket, nekem grafitszürkében van.

F.

2020. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!