Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » XX. századi magyar gyártású...

XX. századi magyar gyártású cipőkről mit tudtok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a következő márkákra amik elvileg magyar készítésű bőrcipők: Agria/egri, Dallas.

Egy adás-vételi oldalon láttam őket, neten utána nézve szinte semmit nem találtam róluk. Utóbbit a belső címke alapján az OPS Újpest Kft. gyártotta, erről a cégről mindössze egy oldalon olvastam. Pedig leírás alapján több mint 40 éves múlttal bír(t)... Ha az segít, jelmondataként ezt találtam: ,,Tetőtől talpig öltöztet".


[link]

[link]


Tehát ami érdekel:

1. Léteztek/nek-e a fenti márkák, ha igen, milyen időszakban gyártották őket és valóban magyar gyártásúak-e (nem csak címke alapján)

2. Milyen minőséget képviselnek a cipőik

3. Róluk ill. általában a XX. század minőségibb hazai cipőgyártóiról, gyártott termékeikről hol lehet olvasni? Olyan benyomásom van, hogy nagyszüleink mesélhetnének róluk - aztán ehhez képest alig van nyomuk, miközben pár évtizede csomóan viselték őket. Vagy amiben bízom hogy létezik gyűjtemény, csak simán nem találtam hol lehet róluk olvasni.



2020. dec. 4. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!